fbpx

Kaasahaaravad täiskasvanute keelekursused

Tule tasuta konsultatsioonile

Kaasahaaravad täiskasvanute keelekursused

Täiskasvanud pelgavad tihti keelekursusi ja tunnevad, et kui ülikooli uks on selja taga kinni vajunud ja mõned aastad on mööda hiilinud, on edasi õppimiseks hilja.

Tegelikult on reaalsus vastupidine ja täiskasvanu eas enda teadmiste täiendamine on tuure koguv trend. Keelekursused on tänapäeval väga õpilast kaasavad, õppegrupid on väkesed ning tunnid ei toimu loengu vormis. Keelekursused välismaal saab ühendada ka mõne põneva tegevusega.

Kui sind köidab aktiivne puhkus, saad keeleõpingute kõrvalt osaleda näiteks surfi tundides või hoopis tantsutundides. Nii inglise, itaalia kui prantsuse keele õpingud on võimalik ühendada sama maa toidukultuuri avastamisega. Itaalias on võimalik õppida rõivadisaini, sisekujundust või osaleda hoopis veinikursusel. Keelekursus on hea võimalus ühendada meeldiv kasulikuga ja avastada enda jaoks midagi uut!

Populaarsetest meeliköitvatest kursustest, mida Evenor täiskasvanutele pakub:

Kas tekkis juba kihk uute elamuste järele ja vastupandamatu soov osta lennupileteid? Kirjuta meile või tule konsultatsioonile ning õige pea saadki uues linnas kogeda uut kultuuri, õppida keelt ja tegeleda millegi toredaga! Kui Sa ei leidnud eelnevast nimekirjast midagi huvipakkuvat, ära muretse, see nimekiri pole täielik! Kirjuta meile, mis Sind huvitaks ja leiame sobiva keelekursuse!

Tule tasuta konsultatsioonile