fbpx

Camino Barcelona

Barcelona südames asuv Camino Barcelona keeltekool pakub laias valikus hispaania keele kursusi.

Oma suurepärase arhitektuuri, randade, rikkaliku ajaloo ja kultuuripärandiga on Kataloonia piirkonna kosmopoliitne pealinn Barcelona võrratu koht keeleõppeks. Koolist jalutuskäigu kaugusel asuvad näiteks kuulsad Sagrada Familia, Gaudi ‘La Pedrera’ ja ‘Casa Batlló’. Kataloonias räägitav hispaania keel on võrreldes paljude teiste piirkondadega lihtsamini arusaadav.

Kool korraldab ka ekskursioone ja õhtuseid koosviibimisi (mille eest võidakse küsida väikest lisatasu), kuid Camino Barcelona väga rahvusvaheline õpilaskond on aktiivne ka ise väga palju ette võtma. Koos käiakse nii ümberkaudsete vaatamisväärsustega tutvumas, Barcelona kaunitel randadel aega veetmas, ööelu nautimas kui ka nädalavahetustel ümberkaudseid linnasid uudistamas.

Laias programmivalikus on esindatud  nii intensiivsed keelekursused, individuaalsed kursused, rahvusvaheliselt tunnustatud DELE eksamiks ettevalmistumine, seeniorite keeleprogramm kui ka keeleõpe kombineeritud salsa ja flamencoga. Kursused toimuvad aastaringselt.

Õpitakse väikestes gruppides (max 10 inimest). Tunnid võivad toimuda nii hommikuses, pärastlõunases kui ka õhtuses vahetuses ning ilusa ilma korral õpivad mõned grupid ka katuseterrassil. Õppima oodatakse hispaania keele huvilisi vanuses 16+ ning õpilaste hulgas on esindatud väga erinevates vanuseklassides inimesed.

Kooli tutvustav video
Tule tasuta konsultatsioonile