fbpx

Täiskasvanute keeltekursused

Standard,- intensiivsed või ärikeele kursused!

Tule tasuta konsultatsioonile

Ära usu müüte! Uut keelt õppida või olemasolevat võõrkeelt lihvida ei ole kunagi hilja. Välismaiste keeltekursuste eelis peitub nende efektiivsuses – tänu keskkonnas viibimisele on teoorias õpitav pidevas praktikas ja muutub kiiremini Sinu igapäevakeele osaks. Lisaks on emakeele rääkimine uues keelekeskkonnas harv.

 

Evenori valikusse kuuluvad eranditult kvaliteetsed keelekursused. Keelekursused leiavad aset üle kogu maailma ning meie laiast valikust leiad Sa kindlasti endale sobiva, olenemata sellest, kas Sul on vanust 16 või 60 aastat.

Lisaks klassikalisele keelekursusele saad paljudes koolides akadeemilisema õppe ühendada ka oma lemmikhobidega, olgu selleks näiteks purjetamine, kokandus või flamenko. Eraldi kursused on ka ärikeele õppijatele.

 

Hetkel on populaarseimad keelekursused välismaal inglise, hispaania, itaalia ja saksa keele kursused, kuid uuri lisaks ka teiste keelte kohta. Kokku saad Evenori kaudu valida üheksa välismaal õpitava keele hulgast.

 

Tutvu täiskasvanute keeltekursustega meie kodulehel (riigid leiad vasakpoolsest veerust) ja tule Evenori tasuta konsultatsioonile.

Lisaküsimuste korral võta meie kindlasti ühendust – vastame Sulle kiirelt!