fbpx

EC Malta 30+

EC Malta 30+ keeltekool on ainulaadne inglise keele kursuseid pakkuv kool, mis mõeldud spetsiaalselt õpilastele, kellel vanust 30 aastat või enam. Nii saad oma eakaaslaste seltskonnas keeleoskust parandada ning Malta ajaloo ja kultuuri kohta teadmisi ammutada.

Malta on väike, kuid rohkelt avastamisrõõmu pakkuv. Samuti on tegemist võluva ja sõbraliku paigaga, kus inglise keelt õppida. Puhkehetkedel saad puhata rannaliival või uudistada saare rohkeid vaatamisväärsusi. Malta toob kahtlemata naeratuse näole kõigile õpilastele. Malta ei ole vaid soe ja päikesepaisteline, ka looduse ja ajalooliste rajatiste näol on siin palju avastamist.

EC Malta keeltekool asub St. Julian’s linnas, puhkekeskuses, mis rajatud väikse lahe ümber. Tegemist on ühe kooliga vähestest, kellel on rahvusvahelise kvaliteedistandardi ISO 9001 akrediteering. Kool on avar, valgusküllane, kaasaegse sisustusega ning tegutseb aastaringselt. Õpetajad ja muu koolipere ootavad keelehuvilisi avasüli. EC Malta 30+ täiskasvanute inglise keele kool on mõeldud kõigile, kes usuvad, et keeleõppeks pole kunagi liiga hilja.

Tule tasuta konsultatsioonile