fbpx

EC Malta 30+

Kursuste info:

Inglise keele üldkursus (General English) – 20 tundi nädalas

Selle raames harjutatakse praktilist inglise keelt ning liigutakse vilunud keelekasutuse suunas. Õpilased arendavad kõiki nelja põhioskust: kõnelemist, kuulamist, lugemist ja kirjutamist.

Inglise keele intensiivkursus (Intensive English) – 30 tundi nädalas

See hõlmab eelmainitud inglise keele üldkursuse tunde, lisaks saad järgnevate erikursuste loendist valida 10 eritundi nädalas.

Eritunnid:

  • Tõeline maailmakodanik – selle programmi raames arutatakse inglise keeles keskkonna, võrdsuse, tööstuse ja globaliseerumise teemadel.
  • Võrdlevad kultuuri ja kommunikatsiooni uuringud – nende tundide raames arutatakse kultuuride ning nende suhtlustavade eripärasid.
  • Inglise keel eluks ingliskeelses keskkonnas – nendes tundides omandad inglise keele sõnavara, mis tuleb kasuks igapäevastest situatsioonides ning uues paigas sisse-elamiseks.
  • Sõnade maailm – selle programmi raames omandatakse sõnavara, mille abil saad hõlpsasti arutada globaalseid probleeme ja geograafia-alaseid teemasid.
  • Kiirelt kirjutama – selle programmi vältel saad arendada kirjutamisoskusi adresseerimaks erinevaid sihtgruppe; õpid kasutama sobivat sõnavara ja stiili.
  • Kiirelt rääkima – nendes tundides keskendutakse kõnelemisoskuse ja ladususe arendamisele, toimub rohkelt vestluspraktikat.
  • Filmiõpingud – programmi raames arendatakse kriitika oskust vaadates ja analüüsides erinevat tüüpi filme.
  • Inglise keele kirjutamise baaskursus – selles programmis keskendutakse kirjutamisoskuse arendamisele.

50+ rühm mini grupp (50+ Club Mini Group)

Seeniorite kursusel saab õppida päikeselise Malta ajaloo ja kultuuri kohta. Tegemist on populaarse inglise keele programmiga, mis on mõeldud õpihimulistele inimestele, kel vanust üle 50 aasta. Selle inglise keele kursuse raames saad Maltal keelt õppida, tutvuda õpilastega, kes pärit maailma eri paigust, ning võtta osa ühistegevustest, mille käigus avastatakse Malta võlusid. Kursuse hind sisaldab ka majutust. Majutusena võid valida privaatse toa sõbralikus võõrustajaperes (hommiku- ja õhtusöögiga), toa kohalikus hotellis või külalistemajas. Ühel kursusel õpib maksimaalselt 6 õpilast.

Näited tegevustest:

Giidiga Malta tuur, giidiga Valletta tuur, sadama kruiis ja šoppamine, Gozo ekskursioon, giidiga Mdina tuur, Palazzo Parisio ja aiad, giidiga tuur Tarxieni templites ja Blue Grottol, kolme linna tuur, hüvastijätupidu.

Inglise keel töökeskkonda (English for Work)

Kui soovid tänapäevases töökeskkonnas edu saavutada, on suurepärane inglise keele oskus tihti möödapääsmatu. Kõnealuse kursuse käigus arendatakse vilumust, täpsust ja kindlaid suhtlusoskusi, mis aitavad sul karjääriredelil edasi liikuda.

Igal nädalal toimub 30 õppetundi: 20 inglise üldkeele tundi ja 10 ärikeele tundi. Kursuse raames paraneb su üldine inglise keele oskus, samuti sõnavara, mida läheb vaja töökeskkonnas. Kursuse 10 inglise ärikeele tunni raames keskendutakse muuhulgas järgmistele teemadele: ärikohtumiste keel, ettekannete tegemine, kriitiline mõtlemine ja probleemilahendus, läbirääkimised, samuti aruannete, kirjade ja emailide kirjutamine.

Inglise ärikeel väikses rühmas (Business English)

Kui soovid õppetöös rohkem individuaalset lähenemist, oma keeleoskust väga intensiivselt ja kiiresti arendada, ning ka karjääriredelil tõusta, on väike õpperühm ideaalne lahendus. Väikse rühma klassides on vähe õpilasi, misläbi on õpetajatel võimalik kõigi õpilaste keeleoskust täpsemalt hinnata ja selle järgi just neile sobivat õpet pakkuda. Kursusel keskendutakse muuhulgas järgmistele teemadele: läbirääkimised, juhtimine ja HR (inimsuhted), brändingu ja reklaami strateegiad, projektijuhtimine, eelarved, ärieetika ja ettevõtte ühiskondlik vastutus.

Tule tasuta konsultatsioonile