fbpx

Põhi- ja keskharidus

Hinnatud põhi- ja keskharidus välismaalt!

Tule tasuta konsultatsioonile

Põhi- ja keskharidus välismaal. Nõustame GCSE, A-level ja IB õppe programmide kohta.

 

GCSE
General Certificate of General Education (GCSE) on inglise põhihariduse programm, mis pöörab võrdset tähelepanu klassipõhisele õppetööle ja analüüsivõimet arendavatele projektidele. Programm ja sellest saadud põhiharidust tõendav tunnistus annavad Sulle väga hea ettevalmistuse keskhariduse omandamiseks välismaal.

Teadmiseks: GCSE lõpueksamid tuleb sooritada 16-aastaselt.

 

A-levels
A-level õpe on 2 aastat kestev kõrgelt hinnatud inglise keskharidus. Õppes on vähem aineid kui Eesti keskkooliprogrammis, kuid see eest õpid Sa aineid põhjalikumalt. Kui Sa oled Eestis lõpetanud kas 9nda või 10nda klassi ja oled vähemalt 16 aastat vana, saad jätkata A-leveli õpingutega Suurbritannia era- või riigikoolis.

 

IB õpe
International Baccalaureate Diploma Programme (IB õpe) on rahvusvaheline keskharidusprogramm õpilastele vanuses 16-19. Õpe kestab 2 aastat ja annab Sulle võimaluse valida nende ainete hulgast, mis just Sind kõige rohkem huvitavad. Läbides IB õppe, omistatakse Sulle diplom, mida tunnustavad enamus maailma parimaid ülikoole.

 

Kanada Keskkooliprogrammid
Kanada keskkoolide õppekavadesse kuuluvad kõik traditsioonilised ained (matemaatika, geograafia jne), kuid suurt rõhku pööratakse ka õpilase sotsiaalsele arengule ja anlüüsivõime arendamisele. Kui Sa oled vähemalt 16 aastat vana ja tahad omandada keskhariduse välismaal, saad oma keskkooli õpinguteks valida kas Kanada era- või riigikooli.

 

Tutvu keskkooliprogrammidega meie veebis ja tule Evenori tasuta konsultatsioonile. Lisaküsimuste korral võta meie kindlasti ühendust – vastame Sulle kiirelt!