fbpx

Exeter College: A-level ja IB

Exeter on turvaline ja kultuurne linn Inglismaa edelaosas, Londonist vaid 2,5-tunnise rongisõidu kaugusel. Exeter on õpilassõbralik linn, kus leiab palju toredaid restorane, kohvikuid, poode ja ajaloolisi vaatamisväärsusi, üks neist on näiteks maailmakuulus Exeteri katedraal.

Ofsted (Office for Standards in Education, Children’s Services and Skills) ja valitsuse inspektorid on Exeter College’ile andunud väljapaistva hinnangu. Neljateistkümnest Ofstedi inspektorist koosnev hindamismeeskond külastas kooli 2014. aasta jaanuaris ja andis Exeterile kõrgeima „väljapaistva“ hinnangu nii üldise tõhususe kategoorias kui ka kõigis teistes alamkategooriates: õpilaste tulemused, õpetamise kvaliteet, õppimine ja hindamine, ning juhatuse ja administratiivpoole tõhusus.

Hindamisprotsessi aruanne tõi eraldi välja kooli pühendumuse õppestandardite edendamisele, mis on eriti oluline arvestades, et kolledž on märkimisväärselt kasvanud. Inspektorid kiitsid säärast lähenemist lisades, et kogenud ja motiveeritud töötajaskonna suurepärase töö tulemusel on õpetamise, õppimise ja hindamise kvaliteet äärmiselt kõrge ja väljapaistev, samuti on parandanud õpilaste õppetulemusi ning aidanud neil saavutada väga häid hindeid. Veel leidsid inspektorid, et õppejõud tagavad õpilastele piisavalt väljakutsuvad tunnid ja ülesanded, mis aitavad neil edasiseks hariduskäiguks ja karjääriks hästi ette valmistuda.

Koolipere usub, et parimal tasemel õpperuumid ja tehnika aitavad kaasa edukale õppetööle, mistõttu on hiljuti investeeritud loomemajanduse keskuse erialase koolituse valdkondadesse, täiendavate arvutiklasside ja esitluskunstide ruumide rajamisse. Õpilaste kasutada on ka raadioruum, pimik, kunstigalerii ruumid, kaasaegsed salvestusstuudiod ja jõusaal.

Möödunud kuue aasta jooksul avati uus tehnikakeskus, 5,6 miljonit naela maksnud vabaõhu õppekeskus ja uusima tehnikaga matemaatika- ja teaduskeskus. Neil on olemas ka telestuudio (High Definition TV Studio), suurepärane restoran, juuksursalongid ja spaad, teater, auhindu pälvinud õppekeskused ja Flybe Training Academy kasutusõigus.

 

Tule tasuta konsultatsioonile