fbpx

Liverpool College

Liverpool College on riiklik Briti internaatkool, mis pakub haridust 4-19 aastastele õpilastele. Kool asutati juba 1840. aastal, katmaks kohaliku kasvava kogukonna vajadusi. Euroopa Liidu kodanikel on võimalik omandada traditsioonilise inglise keskhariduse (A-level) diplom ilma õppemaksu tasumata!

Liverpool College’i koolikompleks hõlmab väga suurt maa-ala ning asub Penny Lane nimelisel tänaval, mis on tuntuks saanud The Beatles’i samanimelisest laulust. Liverpooli kesklinn jääb koolist 10-minutilise bussisõidu kaugusele. Kolledži kompleksi kuuluvad kaasaegsed ja hästivarustatud klassiruumid, laboratooriumid, disaini- ja tehnoloogiastuudiod, muusika-, kunsti- ja IT-klassid, raamatukogu, ulatuslikud spordivõimalused, sealhulgas hästivarustatud jõusaal.

Liverpool College’i eesmärgiks on pakkuda oma õpilastele esmaklassilist haridust ning keskenduda õpilase kui isiku arengule, aidates leida tema individuaalset potentsiaali. Õpilaste edasiminekut jälgitakse hoolega. Õppegrupid hoitakse väikestena ning head õppeedukust toetab ka koolis valitsev meeldiv ja sõbralik õhkkond.

Kool valmistab õpilasi ette riigi parimates ülikoolides õppimiseks. Lõpetajad on suundunud edasi näiteks Oxfordi, Cambridge’i, Durhami ja Edinburghi ülikoolidesse. Liverpool University’ga on kolledžil ka tihe koostöö. Õpilastele on võimaldatud osaleda sealsetes loengutes ning saada osa mitmetest teistest ülikooli hüvedest.

 

 

Tule tasuta konsultatsioonile