fbpx

Loughborough College

Loughborough College on Suurbritannia üks tugevamaid riigikoole, mille õpilased on hiljem akadeemiliselt märkimisväärselt edukad.

Loughborough’s saadav keskharidus ning hilisem foundation year on ideaalseks põhjaks UK top ülikoolidesse sisse saamisel. Kui teha pärast keskhariduse saamist samas koolis ka foundation year (ettevalmistusaasta ülikooliks), on koht UK top 5-s oleva Loughborough University’s garanteeritud!

On oluline, et õpilane oleks juba ette kindel, missuguse valdkonna õppeainetele ta keskenduda soovib, sest ülikooli saab astuda ainult sama valdkonna erialadele.

Loughborough’ kooli teeb eriliseks veel see, et kool pakub esmaklassilisi võimalusi spordiga tegelemiseks. Kuna Loughborough College asub samanimelise ülikooli kõrval, jagavad kaks kooli omavahel spordirajatisi ning ühendavad jõud, et võistluste jaoks ühine meeskond välja panna. Koolil on üle 50 meeskonna, kes tegelevad väga erinevate aladega, seega leiab igaüks endale motiveeritud kaaslased. Kooli ülitugevat spordivaimu illustreerib fakt, et 2016. aasta Rio olümpiamängudel osales ligi 50 Loughborough’ga seotud sportlast!

 

Tule tasuta konsultatsioonile