fbpx

IH London

IH London kool on rajatud õpilaste ja õpetajate vajadusi silmas pidades. Koolihoone on ruumikas ja valgusküllane. Klassiruumid on kujundatud väikestele õpperühmadele, istekohtade paigutust on kerge ümber korraldada, vajadusel saab töötada arvutitega ning kasutusel on interaktiivsed tahvlid.

Koolis on mitu iseseisva töö ala. Õpilastele mõeldud arvutialal on digitaalne „keele labor“, kus saab harjutada kuulamisoskust ja hääldust. Samuti on koolis on hästi varustatud õpperaamatukogu, kus on piisavalt ruumi iseseisvaks õppetööks ja arvutiga toimetamiseks.
Kui tahad oma märkmete järgi korrata või niisama lõõgastuda ja sõpradega juttu ajada, saad seda teha kohvikus, kus pakutakse kuumi ja külmi jooke, või viienda korruse puhkealal.

IH keeltekool asub Londoni kesklinnas, Covent Gardeni ja West Endi vahetus läheduses. West End on koduks Londoni parimatele teatritele ning muusikalilavadele; samuti saab seal meelt lahutada kontsertide ja tantsuetendustega. Meie kool on pealinna suurim ühe keskusega keeltekool.

Muuhulgas on koolis…

 • 56 kaasaegset, konditsioneeriga klassiruumi;
 • tasuta wifi kõikjal koolis;
 • 50 õpilastele iseseisvaks kasutamiseks mõeldud arvutit;
 • õpperaamatukogu enam kui 10 000 teavikuga;
 • arvutid klassiruumides;
 • elektroonilised, interaktiivsed tahvlid klassiruumides;
 • digitaalne keelelabor ja IKT ruum;
 • igapäevaselt avatud ühistegevuste infopunkt;
 • Cambridge, IELTS, LCCI ja TOEIC eksamikeskused;
 • kohvik ja puhkeala;
 • puhketuba ärklikorrusel.

International House London on üks suurimaid IELTS testide organiseerijaid Suurbritannias.
IH London IELTS ettevalmistuskursus aitab sul saavutada soovitud tulemuse. IELTS ettevalmistuskursused koosnevad interaktiivsetest tundidest, mille käigus keskendutakse akadeemilistele oskustele – inglise keeles lugemisele, kuulamisele, rääkimisele ja kirjutamisele – mis on vajalikud saavutamaks IELTS testil soovitud tulemused.

Aastal 1962 tutvustas IH London maailma esimest õpetaja koolituse kvalifikatsiooni – inglise keele õpetamine (English Language Teaching – ELT). Nüüdseks on IH London üks suurimaid ELT koolituskeskusi kogu maailmas!
Pakutakse laia valikut rahvusvaheliselt tunnustatud inglise keele õpetamise (ELT) kvalifikatsiooniteste, sh TESOL, CELTA ja Delta.
Kursusi pakutakse nii algajale keeleõpetajatele, neile, kes soovid oma oskusi veelgi paremaks muuta, või tahavad oma keeleoskust parandada kindlas valdkonnas.
Koolil on keeleõppe kohta hulganisti teadmisi ja kogemusi, mille põhjal tagatakse dünaamiline õpe innovatiivsete õppemeetodite ja moodsa tehnoloogiaga.

Pakutakse ka erialast inglise keele koolitust (specialist English training), mis vastab sinu ametile või erialale. Nii saate väikestes rühmades koos teiste oma ala professionaalidega läbida inglise keele kursusi, mis loodud just rahvusvahelistele juristidele, personalijuhtidele, panganduse ja finantsspetsialistidele.
Osalised lõikavad kasu ka kursuseliikmete sarnasest taustast ja rahvusvahelisest atmosfäärist. Erialase inglise ärikeele kursuste fookus on tõhusal suhtlusel kindla ärivaldkonna kontekstis. Tundides õpitakse suhtlema keskendudes kindlatele valdkonna teemadele.
Sinna kuuluvad muuhulgas kohtumised, läbirääkimised ning ettekannete tegemine. Meie erialased inglise keele kursused aitavad sul ja su ettevõttel valmistuda ette tööks ja äriajamiseks inglisekeelses keskkonnas.

Tule tasuta konsultatsioonile