fbpx

IH London

Mõned pakutavatest kursustest:

English for Life 15/20/25
on üldkeele kursused ning sobivad neile, kellel soov arendada oma inglise keelt tavakasutamise eesmärgil. Olgu selleks siis reisimine, suhtlus sõprade ja tuttavatega või lihtsal soov ja tahe oma keeletaset parandada.
Kõik osalejad sooritavad esimesel päeval inglise keele testi ning jaotumine gruppidesse toimub vastavalt tasemele.

Accelerate
on intensiivne kursus, mille käigus keskendutakse igapäevase inglise keele oskuse arendamisele. Nädalas toimub 15 tundi. Õpperühmas on maksimaalselt 8 inimest. Programmis sisaldub  ka üks eraõppe tund nädalas. Nende tundide käigus võid eraõpetajaga korrata klassis õpitut või küsida spetsiifilisi grammatika, sõnavara või hääldusega seotud küsimusi.
See on suurepärane võimalus, kui soovid parandada oma üldist keeleoskust väiksemas rühmas, mis tagab kiirema arengu. Kursuse osalistel on ligipääs kõigisse õpperuumidesse kooli ülemisel korrusel (Executive Lounge), sh tasuta karastusjookidele, ajakirjadele, katuseterrassile; samuti saad osa networking lõunatest (kord kahe nädala jooksul) ja sotsiaalprogrammist.

IELTS General 20
on intensiivkursus, kus keskendutakse strateegiatele ja oskustele, mida sa vajad IELTS testi soovitud tulemustega sooritamiseks.
See intensiivne kursus on loodud nendele testi sooritajatele, kel on tarvis läbida akadeemiline moodul ning kes soovivad testiks vajalikke oskusi süvitsi mõista.

Paljud IELTS testi tegijad ei saa vajalikku tulemust, sest nad pole IELTS testi formaadiga piisavalt kursis. Käesoleva kursuse eesmärk on tutvustada põhjalikult IELTS testiga ja õpetada tehnikaid, mis aitavad saavutada vajaliku testi tulemuse.

Kursuse fookus on just nende tehnikate ja strateegiate omandamisel, mis aitavad sul IELTS testi sooritada.

Kursuse käigus:

  • tutvud metoodiliselt IELTS testi kõigi osadega: kuulamine, lugemine, rääkimine ja kirjutamine;
  • on sul ligipääs kõigile varasematele testidele ja muudele õppematerjalidele;
  • saad testikorraldajatelt nõu, kuidas iga testi osa paremini täita;
  • täidad näidis testi, et harjutada päris testiolukorraks;
  • saad individuaalset tagasisidet oma nõrkuste ja nende parandamise kohta.

IH London pakub hulgaliselt ka teisi kursusi! Palun võtke meiega ühendust täpse info saamiseks!

Tule tasuta konsultatsioonile