fbpx

IH London

Majutusvõimalused:

Peremajutus

Kursuse kestvuse jooksul on Sul võimalik majutuda kohalikus peres. See annab võimaluse kogeda elu kohaliku londonlase kodus. Tegemist on ühese toaga ning võimalik on valida, kas soovid peres ainult hommikusööki või lisaks ka õhtusööki. Võimalik on valida ka erinevate tubade tüüpide järgi: Standard, Superior või Executive. Superior tuba on suurem võrreldes Standard tüüpi toaga. Vannituba jagatakse perega. Executive toa puhul on Sul aga enda isklik vannituba.

Peremajutuse puhul tuleb arvestada igapäevase rongi-, bussisõiduga. Kool asub Londoni kesklinnas, pered aga üldjuhul 2-3 tsoonis (võimalik ka, et kaugemal).

Halls of Residence ühiselamud

Ühiselamumajutus on populaarne nende hulgas, kes soovivad igapäevaselt viibida Londoni kesklinnas. Ühiselamud asuvad ca 20-40 min jalutuskäigu või lühikese bussisõidu kaugusel koolist. Ühiselamus on Sul võimalik valida ühene tuba eraldi vannitoaga või Studio tüüpi tuba. Viimase puhul on Sul enda toas kasutada ka pisike kööginurk (ühese toa puhul on võimalik kasutada ühiskasutatavat kööki). Toad on erinevas hinnaklassis, nii et võimalik on leida midagi igale maitsele.

Hotell

Soovi korral on võimalik majutuda ka hotellis. Sobiva hotelli saate ise otsida või soovi korral saab Evenor koolist lähedalasuvate hotellide soovitusi küsida.

 

Tule tasuta konsultatsioonile