fbpx

Global Village Hawaii

Keset Vaikset Ookeani asuvatest idüllilistest Hawaii saarest on kuulnud vist iga reisihuviline. Aga kas teate, et lisaks ahvatlevale puhkusele saab siin õppida ka inglise keelt?

Kuulsad Waikiki ja Hanauma Bay rannad, ajalooline Pearl Harbor, Koolau mäestik ja North Shore surfingu kuurort on vaid osa sellest, mida Hawaii saartel pakkuda on. Aastaringselt hea kliima, eksklusiivne vabaajaprogramm ja kohalike elanike sõbralikkus on Hawaii keelekursuse valikul olulisteks aspektideks.

Honolulus Waikiki ranna ääres asuval Global Village keeltekoolil on teiste paikade ees tõesti mitmeid eeliseid – igast klassiruumist avaneb hingematvalt kaunis vaade Vaiksele Ookeanile ja Hawaii mäeahelikule. Veel saab lisaks inglise keele õppele võtta surfi, bodyboardi ja hula tantsu tunde, osaleda jahikruiisil ja õhtustel grillõhtutel rannas, käia ära Polüneesia kultuurikeskuses ja tutvuda allvee-elustikuga maailma ühes eksklusiivsemas kuurortis. Koolihoonest vaid mõnekümne minuti jalutuskäigu kaugusele jääv USA üks suurimaid ostukeskusi nimega Ala Manoa on samuti uudistamist väärt.

Tule tasuta konsultatsioonile