fbpx

Global Village Hawaii

Majutus:

1. GV kodumajutus tagab turvalise ja sõbraliku keskkonna, kus õpilased saavad kohalikku kultuuri kogeda ja seda paremini tundma õppida. Kodumajutuse puhul on keskmine bussiteekond kooli 60-minutiline. Õpilased saavad valida toitlustusega majutuse või ilma toitlustuseta majutuse (eineid ei pakuta, aga õpilase kasutada on köök).

GV majutus pakub ka muid teenuseid peale kodumajutuse: majutust õpilaskodudes, korterites või ühiselamutes. Kõigi õpilaste soove ja vajadusi võetakse arvesse nii palju kui vähegi võimalik.

2. Õpilaselamu:

Kaimuki õpilaselamus saab elada ühekohalistest möbleeritud tubades, kuhu kuulub ka kööginurk ja vannituba. Ühiselamute asupaik võimaldab mugavalt ühistranspordiga kooli minna. Olemas on wifi, müntidel töötavad pesumasinad, rattaparkla ja grillimisvõimalus õues.

Kapioalni õpilaselamus saab elada ühekohalistest möbleeritud tubades, kuhu kuulub ka jagatud köök ja vannituba. Õpilaselamu juures on bussipeatus, samuti asub läheduses palju restorane ning poode, kool ja meri jäävad vaid lühikese jalutuskäigu kaugusele. Olemas on internetiühendus, müntidel töötavad pesumasinad ja rattaparkla.

3. Korterid:

Korterid asuvad Wakiki piirkonnas, meeldivalt lähedal Wakiki rannale, poodidele, restoranidele. Samuti võimaldab korterite asupaik mugavalt ühistranspordiga kooli minna. Kõigil korteritel on kööginurk ja eraldi vannituba. Olemas on internetiühendus ja müntidel töötavad pesumasinad. Täpsed pakutavad teenused sõltuvad valitud hoonest.

4. Ühiselamud:

Ühiselamute asupaik võimaldab mugavalt ühistranspordiga kooli minna. Õpilaste kasutada on müntidel töötavad pesumasinad. Täpsed pakutavad teenused sõltuvad valitud hoonest.

Tule tasuta konsultatsioonile