fbpx

Global Village Hawaii

Pakutavad kursused:

1. General English (16, 20, 25 lessons) – Üldise inglise keele kursus (16, 20, 25 tundi)

Kui soovid külastada üht maailma kaunimat paika ning parandada oma inglise keele oskust töö, reisimise või hariduse eesmärgil, pakub Global Village Hawaii sulle perfektselt tasakaalustatud kombinatsiooni tõsisest õppetööst ja meelelahutusest. GEP on kõnelemisele keskendunud koolitus- ja testimissüsteem, mis aitab õpilastel oma iganädalast arengut jälgida ning areneda läbi 8 inglise keele oskustaseme, algajast edasijõudnuni. Sina pead vaid otsustama, kui pikalt soovid inglise keelt õppida, ning kui palju tunde iga nädal võtta (16, 20 või lausa 25), muud asjad ajab korda koolipere.

2. TOEFL Preparation – TOEFL ettevalmistus kursus

Kui sinu eesmärgiks on parandada oma TOEFL testi tulemust, tõestada oma inglise keele oskust ning saada suurema tõenäosusega sisse rahvusvahelisse ülikooli, pakub Global Village Hawaii sulle unikaalset eksami ettevalmistusprogrammi. Selle kursuse raames valmistud TOELF testiks testide harjutamise ja keeleoskusi arendavate interaktiivsete tegevustega. Kogenud õpetajad jagavad detailseid nippe ja informatsiooni, mille abil saab testi nõudmistest parema ülevaate. Samuti keskendutakse õppetöö käigus kõigi TOEFL testi osaoskuste parandamisele, sh: lugemine, kuulamine ja kirjutamine. GV Hawaii TOEFL eksami ettevalmistuskursus paneb pearõhku koolitussüsteemile ja pidevale testimisele, mis aitab õpilastel jälgida oma iganädalast arengut kooli poolt väljatöötatud, iga õpilase jaoks kohandatava TOEFL testi tulemuste vormi alusel.

3. English + Surfing – Inglise keel + Surfamine

Inglise keele kursus surfamisega on ideaalne programm õpilastele, kes on vähemalt 16-aastased ning soovivad oma inglise keele õppimise kõrval surfata ka Hawaii kuulsatel lainetel. Hoolimata sellest, kas oled juba kogenud surfar või alles alustamas, õpid sellel kursusel kindlasti nii mõndagi juurde. Global Village Hawaii teeb koostööd ühe kuulsaima Hawaii surfikooliga. Seetõttu võid olla kindel, et õpid professionaalsete juhendajate käe all nii klassis keeletundides kui ka väljas merel. Selle kursusega saab liituda aastaringselt, surfiõppe eratundide ajagraafik pannakse paika sinu keeletundide tunniplaani arvesse võttes. Sina pead vaid otsustama, kui pikalt soovid inglise keelt õppida, ning kui palju tunde iga nädal võtta (16, 20 või lause 25), muud asjad ajab korda koolipere.

4. English + Hula – Inglise keel + Hula

Inglise keele kursus hula trenniga on ideaalne programm õpilastele, kes on vähemalt 16-aastased ning soovivad oma inglise keele õppimise kõrval õppida ka kuulsat hulatantsu. Tantsutunde annab Kumu hula instruktor, kes jagab õpilastega teadmisi selle tantsu minevikust ja traditsioonidest. Hulatants on üks lõbusaimad viise, mille abil õppida oma ajutise kodusaare ja selle rikkaliku kultuuripärandi kohta. Liitu selle programmiga kasvõi üheks nädalaks ning õpid hulat tantsima nagu tõeline professionaal. Sina pead vaid otsustama, kui pikalt soovid inglise keelt õppida, ning kui palju tunde iga nädal võtta (16, 20 või lause 25), muud asjad ajab korda koolipere. GV Hawaii koostab hula tundide ajakava pidades silmas sinu inglise keele tundide graafikut.

Tule tasuta konsultatsioonile