fbpx

Täiskasvanute keelekursused

Tule tasuta konsultatsioonile

Evenorist leiad laia valiku erinevaid keelekursuseid Sulle huvipakkuvas riigis.

Keeleõppeks ei ole kunagi liiga hilja! Keelekursus välismaal on efektiivne just keelekeskkonna tõttu, kuna suheldakse vaid õpitavas keeles. Seetõttu pooldame just individuaalreise, kuna üksi välismaale minnes puudub võimalus rääkida emakeeles ning pidev suhtlus võõrkeeles soodustab kiiremat ja efektiivsemat keeleõpet. Loomulikult aga on võimalus osaleda keelekursusel ka koos kaaslasega.

Välismaised täiskasvanute keelekursused pakuvad suurepärast võimalust lihvida võõrkeeleoskust või õppida täiesti uut keelt. Evenor teeb koostööd paljude erinevate koolidega, mis tähendab, et saame pakkuda võimalikult laia valikut keelekursuseid üle kogu maailma.

Sobivaid õppimisvõimalusi on nii noortele täiskasvanutele (vanus 16+), seenioritele (vanuses 50+) kui ka kõigile nende kahe vanusegrupi vahele jäävatele keelehuvilistele.
Lisaks tavalistele keelekursustele pakuvad paljud koolid võimalust ühendada akadeemiline õpe mõne toreda ajaviitega, nagu näiteks: purjetamine, kokandus, flamenko jpm.

Ärikeele õppimine

Edu ärimaailmas sõltub paljuski heast keeleoskusest, tänu millele on võimalik ladus koostöö välispartneritega ning suhtlus professionaalsel tasandil. Keelekümblus annab reeglina soovitud tulemuse väga lühikese aja jooksul.

Ärikeelt omandada soovivatele inimestele mõeldud keelekursused on koostatud spetsiaalselt selleks, et kõik keeleõppijad saavutaksid minimaalse ajaga maksimaalse tulemuse. Kursuste käigus täiustatakse kõnekeelt, arendatakse sõnavara ja lihvitakse grammatikat, et tulla toime igapäevastes ärisituatsioonides. Lisaks grupitundidele on võimalik võtta eratunde vajamineva valdkonna teemadel.

Uuri lähemalt meie pakutavaid võõrkeeli ning riike, kus neid õppida SIIT!

Täiskasvanute keelekursuste korralduslike küsimuste kohta leiad vastused SIIT!

 

Tule tasuta konsultatsioonile