fbpx

EVENOR on loodud, et aidata Sul täita oma unistusi ja õppida välismaal, avastada maailma ja avardada oma silmaringi, saada uusi kogemusi ja teadmisi ning leida uusi sõpru.

Oleme välismaise hariduse vahendamisele spetsialiseerunud agentuur, mis sai alguse kahe hea sõbranna ühisest huvist välismaa haridusprogrammide vastu. Tänaseks on EVENOR tegutsenud pea 20. aaastat. Väärtustame pikaaegseid kliendisuhteid ning tahame alati pakkuda professionaalset nõustamisteenust.

Suurt osa meie nimekirjas olevatest koolidest oleme ka ise külastanud. Seda kõike selleks, et veenduda koolide kvaliteedis ja suhelda kohapealse personaliga. Seega omame reaalset ülevaadet koolidest ning oskame soovitada igaühele just talle sobivat kooli/kursust.

Pakume mitmeid erinevaid haridusprogramme: keelelaagrid lastele, keelekursused täiskasvanutele, ülikoolid välismaal ja täiendõppeprogrammid. Meie noorim õpilane suvises keeltekoolis on olnud vaid 6-aastane, vanim aga üle 70-aastane.

Meie kontorisse tasub tulla kohapeale, et saaksime erinevaid valikuid koos arutada. Nõustamist saame teha ka telefoni või e-maili vahendusel.

Oleme avatud E – N 10:00-18:00 ja R 10.00-17.00

Tule tasuta konsultatsioonile