fbpx

LSI (London, Cambridge, Hampstead)

LSI ühendab ulatuslikku koolide võrgustikku, mille harusid võib leida üle kogu maailma. Seeläbi on sul võimalik inglise keelt õppida Inglismaal, Kanadas, Ameerika Ühendriikides, Uus-Meremaal või Austraalias.

LSI tegutseb aastast 1965 ning on keeleõpet pakkunud tuhandetele õpilastele, kes pärit maailma eri paigust. Kõik LSI koolid on kaasaegsed ning varustatud uusima tehnikaga. Samuti asuvad koolid põnevais ning mitmekesistes linnades.

Miks valida just LSI?

  • Keeleõppe ekspert aastast 1965.
  • Keelekoolid üle kogu maailma.
  • Koolid asuvad linnade keskmes.
  • Uusim keeleõppe tehnoloogia.
  • Enam kui 123 rahvusest õpilasi.
  • Individuaalõpe või kursused rühmades.

LSI Kesk-London (Central London)

Suursugune Buckinghami Palee, ajalooline Tower of London, London Eye vaateratas ja Madam Tussaud’i võluvad vahakujud ootavad avastamist Londonis, mis on tõepoolest üks põnevamaid sihtkohti maailmas, ning muidugi ideaalne paik inglise keele õppimiseks.

LSI London Central asub kesklinnas, pulbitsevas West End linnaosas. Briti Muuseum, Oxford Streeti kauplused ja Soho meelelahutuspiirkond on kõik vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel. Keeltekoolil on suurepärased ruumid ning tehnika inglise keele õppeks, sealhulgas internetiühendusega arvutiruum, raamatukogu ja õpilaste puhketuba.

LSI Hampstead

Rohelusest lokkav Hampstead on üks Londoni paremini hoitud saladusi. Seal on hulganisti restorane, kohvikuid, butiike ning Londoni suurim park – Hampstead Heath. Hampstead asub Londoni kesklinnast vaid 20-minutilise teekonna kaugusel ning on inglise keele õppimiseks ideaalne koht.

LSI keelekool on avar viktoriaanlik hoone, mis paikneb kaunis eraldatud aias. Õpilaste kasutada on arvutiklass, keelelabor, raamatukogu ja wifi.

LSI Cambridge

Piltilus Cambridge on kuulus ülikoolilinn, kuid tegemist on elava ja võimalusterohke paigaga kõigi rahvusvaheliste õpilaste jaoks. Kauni arhitektuuri, muuseumite ja kunstigaleriidega Cambridge on võrratu maiuspala kõigi jaoks, kes soovivad Briti kultuuri süvitsi uurida. Arvukal hulgal õpilasi tähendab muuhulgas, et Cambridge on täidetud väikeste ja võluvate poodide ning restoranidega. Samuti on linnas ergas ööelu, põnev muusikamaastik ja teatrikultuur. Tegemist on suurepärase kohaga, kus oma inglise keele oskust parandada.

LSI keelekool pakub inglise keele õppeks ideaalset keskkonda. Rahulikus elamurajoonis, raudtee- ja bussijaama läheduses asuvas LSI Cambridge´is on õpilaste kasutada 10 hästi varustatud klassiruumi, õpilaste puhkeala ning tasuta internetiühendusega arvutiklass.

Tule tasuta konsultatsioonile