fbpx

LSI (Toronto ja Vancouver)

Kui soovite õppida inglise keelt Kanadas, siis Vancouver või Toronto on selleks tõenäoliselt parimad paigad!

Vancouveri linna ümbritsevad ühelt poolt Coastal Mountains’i lumega kaetud mäetipud ja teiselt poolt Vaikse ookeani sinised veed. Linn ühendab endas modernsust ja looduslikku ilu! Samas on Vancouver ka väga kosmopoliitne linn, kus külastajal kunagi igav ei hakka.

Meie partnerkool LSI asub päris linna keskel, õpperuumid on hästi sisustatud, õppematerjali hulk on väga suur. Nädalavahetusel on võimalik osaleda väljasõitudel Victoriasse, Rocky Mägedesse ja Whistler’isse. Suvel võib sõita jalgrattaga, sõita parvega mööda jõge, talvel aga suusatada ja sõita lumelauga.

Kui teie valik langeb aga Toronto LSI koolile, siis satute te Kanada kõige suuremasse ja mitmetahulisemasse linna. Igal aastal tulevad siia õppima tudengid erinevatest riikidest ja te saate tunda tõelist rahvusvahelist atmosfääri. Ulatusliku meelelahutus- ja kultuuriprogrammi kõige ilusamaks ja meeldejäävamaks sündmuseks jääb sõit Niagaara joale! Nautige õpinguid ja puhkust Kanada kõige ilusamates linnades!

Miks valida just LSI?

  • Keeleõppe ekspert aastast 1965.
  • Keelekoolid üle kogu maailma.
  • Koolid asuvad linnade keskmes.
  • Uusim keeleõppe tehnoloogia.
  • Enam kui 123 rahvusest õpilasi.
  • Individuaalõpe või kursused rühmades.

LSI pooldab dünaamilist ja energilist keeleõpet. Me usume, et aktiivne suhtlus klassiruumis on efektiivseim keeleõppe moodus – vilumus tuleb vaid keelt rääkides.

LSI keelekeskused on varustatud ajakohaste materjalidega ning paiknevad meeldivas keskkonnas. Arvutiklassid on avatud kõigile õpilastele, seda nii tundide kui ka iseseisva õppimise ajal. Õppekavad on mitmekesised, muuhulgas saab õppida hääldust, grammatikat ning enda sõnavara kasvatada.

Regulaarne nõustamine ja kursuste hoolikas koostamine tagavad kiired edusammud peamiste võõrkeelsete suhtlusoskuste vallas. LSI õpetajad on hoolikalt valitud, sõbralikud ja alati abivalmid.

Tule tasuta konsultatsioonile