fbpx

LinguaViva

Lõpuks ometi on Eestis hakatud pöörama tähelepanu itaalia keele õppimisele. Meil on hea meel, et saame pakkuda teile itaalia keele kooli LinguaViva kursuseid Firenzes ja Milanos ning rahuldada nende soove, kes huvituvad võimalustest õppida seda romantilist keelt selle emamaal.

Firenze võlub oma unikaalsete ajaloo- ja kultuurimälestiste ning paleedega, sest just see linn oli renessanssi hälliks. Milanot seevastu tuntakse Itaalia rahanduspealinnana. Samuti on see maailmakuulus moe-, disaini-, muusika- ning tähtsamate kultuurisündmuste keskus. Firenzes võivad tudengid lisaks põhikursusele kuulata kunstiajaloo kursust, mille pearõhk on renessansi kultuuril ja muuseumide külastamisel.

Milanos aga saavad äriinimesed valida ärikeele kursuse, mis sisaldab spetsiifiliste erialaste terminite ning standardse ärialase kõne- ja kirjakeele omandamist.

Ühe tunni kestus on 60 minutit. Õpilaste maksimaalne arv rühmas on 14 inimest. Seenior programmis osalemiseks on vajalikud vähemalt algteadmised itaalia keelest.

Tule tasuta konsultatsioonile