fbpx

LinguaViva

Kursused:

Standard

Kursus keskendub igaühe vestlusoskuse lihvimisele. Itaalia keele tunnid on kaasahaaravad, mitmekülgsed ja lõbusad, tänu millele ei vaibu kordagi õpihimu ning kasvab enesekindlus keele kasutamisel. Õpitakse 20h nädalas, grupis korraga kuni 14 õpilast ning oodatud on nii algajad kui ka edasijõudnud.

Intensive

Lisaks tavapärastele itaalia keele tundidele õpitakse süvitsi ka itaalia kultuuri. Suur rõhk on suulise eneseväljendusoskuse parandamisel, mida arendatakse väikeste grupidiskussioonidega. Õpitakse 30h nädalas, grupis korraga kuni 14 õpilast ning oodatud on nii algajad kui ka edasijõudnud.

Super-Intensive

Kursus kombineerib endas standardkursust ning 10 eratundi. Privaatsete tundide plussiks on võimalus saada personaalset tagasisidet keelearengus ning saada näpunäiteid, kuidas omandada itaalia keelt just individuaalseid iseärasusi arvesse võttes. Õpitakse 30h nädalas, grupis korraga kuni 14 õpilast ning oodatud on nii algajad kui ka edasijõudnud.

Italian + Cooking

Põnev programm pakub võimalust kombineerida hommikuseid keeletunde pärastlõunal toimuvate kokkamistundidega. Õpitakse kohaliku köögi saladusi, mida on võimalik hiljem kodumaal järgi proovida ja teistelegi tutvustada. Õpitakse 26h (20 keeletundi ja 6 kokkamistundi) nädalas, grupis korraga kuni 14 õpilast ning oodatud on nii algajad kui ka edasijõudnud.

Italian + Fashion and Interior Design

Tegemist on suveprogrammiga, kus on võimalik kombineerida hommikuseid keeletunde pärastlõunal toimuvate sisekujundus/rõivadisani tundidega. Vägagi praktiline kursus, kus saab proovile panna enda kreatiivse poole! Õpitakse 28h (20 keeletundi ja 8 disainitundi) nädalas, grupis korraga kuni 14 õpilast ning oodatud on nii algajad kui ka edasijõudnud.

Cultural Programme for Seniors

Antud kursus on mitmekülgselt rikastav, kus korraga saab õppida keelt ja tutvuda kohalike vaatamisväärsustega! Programmi raames käiakse ekskursioonidel, osaletakse kokkamistundides, osaletakse itaalia kultuuri tutvustavates loengutes jpm. Õpitakse 20h nädalas, grupis korraga kuni 12 õpilast ning oodatud on need, kellel on olemas vähene itaalia keele baas.

Tule tasuta konsultatsioonile