fbpx

LSI Brisbane

LSI ühendab ulatuslikku koolide võrgustikku, mille harusid võib leida üle kogu maailma. Seeläbi on sul võimalik inglise keelt õppida Inglismaal, Kanadas, Ameerika Ühendriikides, Uus-Meremaal või Austraalias. LSI tegutseb aastast 1965 ning on keeleõpet pakkunud tuhandetele õpilastele, kes pärit maailma eri paigust. Kõik LSI koolid on kaasaegsed ning varustatud uusima tehnikaga. Samuti asuvad koolid põnevais ning mitmekesistes linnades.

Miks valida just LSI?

  • Keeleõppe ekspert aastast 1965.
  • Keelekoolid üle kogu maailma.
  • Koolid asuvad linnade keskmes.
  • Uusim keeleõppe tehnoloogia.
  • Enam kui 123 rahvusest õpilasi.
  • Individuaalõpe või kursused rühmades.

LSI pooldab dünaamilist ja energilist keeleõpet. Me usume, et aktiivne suhtlus klassiruumis on efektiivseim keeleõppe moodus – vilumus tuleb vaid keelt rääkides.

Language Studies International (LSI) kool asub Brisbane’i kesklinnas, mis on „Päikeseosariigi“ – Queenslandi pealinn ja on kuulus oma suurepärase kliima ja loomuliku ilu poolest.

Spordi- ja meelelahutuse sõpradele on siin loodud suurepärased võimalused. Smaragdrohelised troopilised metsad ja rannad on vaid tunni tee kaugusel linnast.

LSI Brisbane kool asub ajaloolises hoones, lähedal mitmetele südalinna poodidele restoranidele ja põhilistele turismimagnetitele (The Queen Street Mall, Botanical Gardens, Riverside Centre jpt). Õppeklassid on modernnsed ja avarad ning õpilaste kasutada on ka raamatukogu, arvutiruum ja mõnus puhkenurk.

Tule tasuta konsultatsioonile