fbpx

Scuola Leonardo da Vinci

Scuola Leonardo da Vinci of Milan asub ühes Euroopa moodsaimas ja innovatiivsemas linnas. Kaunis Navigli piirkond paikneb Milano kesklinnast vaid paari sammu kaugusel ning on lemmik kohtumispaigaks kunstnikele ja tudengitele.

Koolis pakutakse kõrgel tasemel keeleõpet aga ka erinevaid kultuuri ja hobitegevuste kursusi. Viimaste hulgas on väga populaarsed itaalia kokakunsti ja veini kursus. Leonardo da Vinci koolis usutakse, et parim viis keelt õppida on seda esimesest päevas alates aktiivselt rääkida. Nii omandavad õpilased väga kiirelt igapäevaseks suhtluseks vajaliku sõnavara.

Kooli keelekursused põhinevad kommunikatiivsel meetodil ning arendavad võrdselt osaliste rääkimise, kuulamise, kirjutamise ja lugemise oskusi. Kõik õpilased saavad koolist tasuta enda tasemele vastavad õppematerjalid, mis on koostatud õpetajate endi poolt. Et muuta keeleõpe võimalikult stimuleerivaks, kasutatakse tundides erinevaid audiovisuaalseid materjale, kaasaegset kirjandust, ajakirju, filme, mängulisi harjutusi ja muud kasulikku. Kursused toimuvad aastaringselt. Lisaks Milano keskusele on sama hinnaga valikus ka Rooma, Firenze ja Siena!

Tule tasuta konsultatsioonile