fbpx

Scuola Leonardo da Vinci

Kursused:

Intensive

Sisuka intensiivkursuse raames toimub 4 itaalia keele tundi päevas ning 20h nädalas. Ühes õppegrupis on korraga kuni 14 õpilast, keda juhendavad kvalifitseeritud õpetajad. Kursusele võivad õppima asuda nii need, kellel on olemas limiteeritud itaalia keele baas, kui ka need, kes on algajad. Tunnid keskenduvad ühtaegu nii grammatiliste aspektide tundmaõppimisele kui ka vabale suulisele eneseväljendusele. Õppematerjal on põhjalikult koostatud ning kuulub juba kursuse hinna sisse.

Super Intensive Group

Veelgi intensiivsema kursuse raames toimub päevas 4 itaalia keele tundi ning lisaks veel 2 lisagrupitundi, õppides seega kokku 30h nädalas. Ühes õppegrupis on korraga kuni 14 õpilast, keda juhendavad kvalifitseeritud õpetajad. Kursusele võivad õppima asuda nii need, kellel on olemas limiteeritud itaalia keele baas, kui ka need, kes on algajad. Tänu lisatundidele arendatakse põhjalikult igaühe eneseväljendusoskust, rõhutades just suulise keele iseärasusi. Õppematerjal on põhjalikult koostatud ning kuulub juba kursuse hinna sisse.

Italian Cooking

Kursuse raames toimub kord nädalas 3-tunnine kokkamistund, mille raames igaüks saab end proovile panna ning valmistada traditsioonilise itaalia köögi parimaid pärleid. Tundide vältel jagavad õpetajad muuseas kasulikke näpunäiteid, mida on võimalik kasutada edaspidisel söögitegemisel. Oodatud on nii amatöörid kui ka kogenud kokad!

Italian Wines

Veinihuvilisi oodatakse Italian Wines kursusele, mille raames toimub kord nädalas 3-tunnine kohtumine. Kursusel lihvitakse igaüks tõeliseks veinieksperdiks, sh õpitakse lugema veinisilte, käiakse degusteerimisel ja külastatakse tootmispunkte ning tutvutakse veiniloome taustaga. Kursuse lõppedes oskab igaüks kombineerida toidu üheskoos ideaalse veiniga!

Tule tasuta konsultatsioonile