fbpx

Dante Alighieri School

Dante Alighieri Italian language, culture and culinary school asutati 1979. aastal ja tänaseks on sellest saanud üks edukamaid koole Itaalias. DA koolis jagatakse rahvusvaheliste õpilastega teadmisi itaalia keelest, kultuurist ja kokakunstist. Siena linna keskaegne atmosfäär lisab võlu kooli kodusele ja soojale õhkonnale.

Koolitunnid toimuvad imekaunis Castelvecchio majas, mis pärineb 13. sajandist ning asub Siena vanimas osas, vaid 10-minutilise jalutuskäigu kaugusel Piazza del Campost. Keeletunde juhivad kõrgharidusega õpetajad, kes kõnelevad itaalia keelt emakeelena. Tunnid kestavad 60 minutit ning uutel tulijatel on keelerühmadega võimalik liituda igal esmaspäeval.

DA kool on eriline ka seetõttu, et lisaks kvaliteetsele keeleõppele saavad õpilased kogeda ka võimalikult autentset itaalia kultuuri, seda kohalike toitude, veinide ja kunsti näol. Terve koolimaja esimese korruse võtab enda alla hästi varustatud köök, kus professionaalsete kokkade käe all saab osa võtta erinevaist kulinaariakursustest.

Õppetöö välisel ajal korraldatakse osalistele ekskursioone muuseumitesse, ümbruskonna põnevatesse linnadesse, mereranda, veini ja oliiviõli degustatsioonidele, loengutele, konverentsidele ja ühistele õhtusöökidele.

Tule tasuta konsultatsioonile