fbpx

Keelelaager Maltal

Keelelaager Maltal – tundub põnev? Kas teadsid, et inglise keel on Maltal teiseks riigikeeleks? See tähendab ühtlasi ka seda, et Maltal on mitmeid keeltekoole, kes pakuvad nii kevadel, suvel kui ka sügisel lastele ja noortele võimalust osaleda toredates keelelaagrites!

Malta on tuntud oma mõnusa kliima, sinise merevee ja sõbraliku vahemerelise keskkonna poolest. Kuidas Sulle tundub võimalus saada osa päikeselise Malta suvest ja veeta lõbusalt aega rahvusvahelises keskkonnas, aga samal ajal õppida ja arendada ka inglise keelt? Keeleõpe keelekeskkonnas annab alati kõige kiiremaid tulemusi. Tihti jääb just keeleõppe praktikast keskkooli inglise keele tundides vajaka. Siin ongi keelelaager suureks abiks. Rahvusvaheliste eakaaslastega suheldes areneb keeleoskus märkamatult.

Malta keelelaagrite ülesehitus on suures plaanis sarnane. Hommikuti toimuvad inglise keele tunnid klassirummis (õpetajad on kõik inglise keelt emakeelena kõnelejad) ning pärastlõunal toimub vaba aja ja ekskursiooniprogramm. Standardsetel suvelaagritel on üldiselt paketis 15h inglise keele õpet nädalas (st 3h igal hommikul). Keeleoskus areneb kindlasti ka vaba aja programmi vältel, mil on palju suhtlemist nii rühmajuhtide kui ka rahvusvaheliste eakaaslastega.

See on kindlasti kogemus, mis jääb meelde terveks eluks!

Evenori partnerkoolid Maltal on:

1. BELS Malta – tegemist on pereettevõttega, mis on spetsialiseerunud väikestele gruppidele ja personaalsema keskkonna pakkumisele.

2. EC Malta – pakub kursusi vanusele 8-18 a. Valida saab nii pere- kui ka ühiselamu vahel (olenevalt vanusest).

3. NSTS – kursused vanusele 10-17 a. Majutus on kooli territooriumil asuvas ühiselamus.

Tule tasuta konsultatsioonile