fbpx

BELS

Malta on keeleõppijate hulgas iga aastaga järjest rohkem populaarsust võitnud. Mis oleks toredam kui võimalus õppida keelt päikselisel Malta, kus inglise keel on teiseks riigikeeleks.

Keset Vahemerd asuv Malta saarestik koosneb viiest saarest, millest suurimad on Malta, Comino ja Gozo. Oma vahemerelise kliima tõttu on temperatuur Maltal aastaringselt sedavõrd hea, et õppimine muutub tõeliselt nauditavaks.

BELS on pereettevõte, mis on spetsialiseerinud väikestele gruppidele ja loodab seega pakkuda turvalist ja personaalset keskkonda. Õpetajad on kogenud pedagoogid, kelle emakeel on inglise keel.
BELS kooli teismelistele mõeldud keskus asub imekaunis Qawra linnakeses (St Paul´s Bay). Tegemist on populaarse kuurort piirkonnaga, kust ei puudu mõnusad liivarannad.
Suveprogramm ühendab inglise keele õppe lõbusa vabaaja programmiga. Suveprogramm sobib õpilastele vanuses 10-16. Keeletunnid on koostatud spetsiaalselt vastavat vanusegruppi silmas pidades (nädalas 20 keeletundi). Vabaaja programm sisaldab aga lõbusaid tegevusi ja ekskursioone koos grupijuhtidega.
Grupis on maksimaalselt 15 õpilast.

Lisaks suvele toimub BELS keelelaager ka sügisel ja kevade! BELS pakub ka perekursust, mis on sobilik lastele vanuses 7-11.

Tule tasuta konsultatsioonile