EC Malta

Mis oleks toredam, kui võimalus õppida keelt päikselisel Maltal, kus inglise keel on teiseks riigikeeleks?

Keset Vahemerd asuv Malta saarestik koosneb viiest saarest, millest suurimad on Malta, Comino ja Gozo. Oma vahemerelise kliima tõttu on temperatuurid Maltal aastaringselt sedavõrd head, et õppimine muutub tõeliseks puhkuseks.

Keeleõppe programm Maltal on kohandatud noortele õppijatele, kuna majutuskohad ja klassiruumid asuvad turvalises ja mugavas ülikoolilinnakus. Õpilaste eest kannavad hoolt EC tiimi pühendunud ja kvalifitseeritud õpetajad ning nendega koos käiakse paadireisil, karaoket laulmas, aaretejahil, rannas jne.

EC Malta kasutab suveperioodil kahte keskust – St Martin´s ja Chiswick House School.

Mõlemal koolil on väga turvaline ja mugav õpikeskond, ning mõlemad aspektid on väga olulised keeleõppel. Mõlemad koolid asuvad pealinna Valletta lähistel.

St. Martin on moderne erakool, kus on konditsioneeriga klassiruumid. Seal on hea võimalus õppida koos teisest rahvusest noortega, et inglise keel veelgi kiiremini selgeks saaks. Peamiselt keskendutakse: lugemisele, kirjutamisele, rääkimisele ja kuulamisele. Põhirõhk on rääkimisel ja keele enesekindlal ning selgel hääldusel.

Tule tasuta konsultatsioonile