fbpx

NSTS

NSTS English Language Institute on keeltekool Maltal, mis on juba üle 50 aasta multikultuurses ning looduskaunis keskkonnas noori harinud.

NSTS keeltekooli eesmärgiks on pakkuda mõistlike hindadega kvaliteetseid suviseid keeltelaagreid, kus väärtustatakse individuaalset lähenemist, rahvusvahelist õppekeskkonda, mõistvat suhtumist ja sõbralikku õhustikku teadmiste jagamiseks. Koolis on kõikidel õpetajatel kõrgharidus ning õpetajad kõnelevad inglise keelt emakeelena või võrdväärsel ladususe tasemel – on ju ingliskeel malta keele kõrval riigi teine ametlik keel.

Erinevalt paljudest teistest Vahemere sihtkohtadest jätkub Maltal põnevat meelelahutust ja lõõgastusvõimalusi ka kõrghooaja välisel ajal. Populaarsed on rattasõit, surfamine, kaljuronimine ja matkamine, samuti  leidub hulganisti ajaloolise ja kultuurilise väärtusega vaatamisväärsusi. Malta eripära on lühikesed vahemaad, huvipakkuvatesse kohtadesse pääseb kiiresti ning kaunis liivarand pole kunagi liiga kaugel. Malta inimesed on tuntud külalislahkuse ja soojuse poolest. Tegemist on turvalise keskkonnaga nii noortele kui ka täiskasvanuile.

Tule tasuta konsultatsioonile