fbpx

NSTS

Pakutavad kursused

Kids Camp (10-13 a)

Lastelaagrisse oodatakse õpilasi vanuses 10-13. See programm ühendab mängulise klassiõppe lõbusate ühistegevusega, mis toimuvad eranditult kogenud õpetajate järelvalve all (samuti on lastel juhendaja ja abilised õpilaselamus). Kooli töötajaskond on koolitatud lapsi haaravate meetoditega õppetöösse ja mängulistesse tegevustesse kaasama. Mängulist keeleõpet on nädalas 20 tunni jagu ning see sisaldab rollimänge, laulmist, keelelisi harjutusi, sõnamänge jmt.

Teens English Adventure Camp (14-17 a)

Teismeliste seikluslaager on kokku pandud just 14-17 aastastele noortele, kes saavad oma ingliskeelset suhtlemisoskust arendada erinevate aktiivsete ettevõtmiste ja tõhusa klassiõppe kombineerimise teel. Programmist ei puudu keelemängud, muusikaline meelelahutus, näitlemine ja kõneõpetus. Aktiivset õppetööd on 20 tundi nädalas.

Family Program (lapsed vanuses 3-5a; 5-10a; 10-13a)

Pereprogramm on suurepärane võimalus ühendada inglise keele õpe perepuhkusega. Hommikul osalevad nii lapsevanemad kui ka lapsed keeletundides (eraldi). Pärastlõunad ja õhtud on vabad ning pere saab enda äranägemise järgi aega planeerida. Lapsed vanused 3-5 osalevad inglise keelses lasteaias koos teiste omavanustega, 5-10 aastased osalevad individuaalsetes keeletundides (20 keeletundi nädalas). Lastel vanuses 10-13 on võimalik osa võtta grupitundidest koos teiste rahvusvaheliste õpilastega (Kids Camp).

Lapsevanem(ad) saavad valida endale meelepärase kursuse: General English, Intensive English, Business English, Professional English või One-to-One individuaalõpe.

Tule tasuta konsultatsioonile