fbpx

EC (Los Angeles ja Miami)

Majutus:

Kodumajutus

Kodumajutuse puhul elad kohaliku võõrustajapere juures ning koged igapäevaelu inglise keelt emakeelena rääkivate inimeste seas. Elad, sööd ja veedad vaba aega oma võõrustajaperega koos. Paljud õpilased valivad selle majutusvariandi koduse toidu ja tagatud turvatunde tõttu.

Stuudiokorter (Miami)

Stuudiokorteris on üks tuba, kust leiab nii voodi kui ka kööginurga. Stuudikorterites on kõik vajalik toidu valmistamiseks, samuti kaabeltelevisioon, triikimislaud ja triikraud ning föön. Stuudikorteritega samas majas on olemas ühiskasutatav pesupesemisruum (pesumasinate ja kuivatitega). Kõik stuudiokorterid asuvad koolimajast maksimaalselt 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel.

Tradewinds ühe magamistoaga korterid (Miami)

Ühe magamistoaga korterites on avar elutuba, eraldi magamistuba, vannituba ja kööginurk. Samuti on korterites kõik vajalik toidu valmistamiseks, kaabeltelevisioon, triikimislaud ja triikraud, föön. Stuudikorteritega samas majas on olemas ühiskasutatav pesupesemisruum (pesumasinate ja kuivatitega). Tradewinds kortermaja asub South Beach piirkonnas, mererannast vaid paari sammu kaugusel ning koolimajast umbes 20-minutilise jalutuskäigu kaugusel.

Barrington Plaza korterid (LA)

EC Barrington Plaza korterid asuvad Brentwoodi ja Westwoodi piirkonna südames. Ühiskorteritesse mahub elama kuni 4 inimest; ühes korteris on kaks magamistuba (mõlemas kaheinimesevoodi) ning kaks vannituba. Samuti on korteris elutuba, hästivarustatud köök ja terrass.

Tule tasuta konsultatsioonile