fbpx

EC (Los Angeles ja Miami)

EC kooli saabub õpilasi üle kogu maailma. Nii avaneb sul võimalus õppida tundma väga erinevaid kultuure, avardada oma maailmapilti, leida sõpru kogu eluks ning parandada oma inglise keele oskust.

EC LA – EC Los Angeles on moderne õppeasutus, mis asub Santa Monica rannast vaid 5 minuti kaugusel. Samuti on kooli vahetus läheduses restoranid, kaubanduskeskused ja kuulus 3nda tänava promenaad.

Santa Monica kai meelitab rahvahulki kuulsa, päikeseenergial töötava vaateratta ning laia valiku tänavatoidu kioskitega. LA on suurepärane koht nii keeleõppeks kui ka tõeliselt põnevaks puhkuseks.

EC Miami – EC Miami kool paikneb ajaloolises hoones, South Beach linnaosa keskmes. Valge rannaliiv ja türkiissinine vesi jäävad koolimajast vaid lühikese jalutuskäigu kaugusele; samuti on lähikonnas palju restorane, kohvikuid, baare ja kauplusi.

Samuti ei ole puudust kaunist Art Deco stiilis arhitektuurist, luksusbutiikidest ja vaimustavatest ookeanivaadetest. Õhtu saabudes muutuvad elust pulbitsevateks parimad ööklubid ja baarid kogu maailmas. Põnevaima Miami kogemuse saad just South Beach piirkonnas seigeldes. Seda kohta tõepoolest tasub näha ja kogeda!

EC õpilasena oodatakse sind tasuta tervitusüritusele ning paljudele sotsiaal- ja meelelahutusüritustele kogu kursuse vältel.

Tule tasuta konsultatsioonile