fbpx

BELS

Majutus:

Kodumajutus

Võõrustajaperes elamine annab õpilastele suurepärase võimaluse harjutada inglise keelt ka väljaspool klassiruumi, koduses ja julgustavas keskkonnas. Lisaks klassivälise keeleõppe võimalusele, saavad kodumajutuse valinud õpilased kogeda elu ühes õiges Malta peres, samuti Malta kultuuri, toidu ja traditsioonide eripärasid. Sõbralikud ja kogenud võõrustajapered on hoolikalt BELS töötajate poolt välja valitud, tagamaks, et võõrustajapered on abivalmid, toetavad ja mõistvad.

BELS Superior Residence (Malta)

See BELS-i majutusvariant hõlmab 4 lähestikkust, 3 magamistoaga korterit, mis on kõik kaunilt ja mugavalt sisustatud, konditsioneeriga ning elutoast avaneva imekena merevaatega. Korterid asuvad koolimajast 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel ning on väga lähedal bussipeatusele. Igas korteris on teler, WiFi, vannituba (soovi korral on võimalik broneerida isiklik vannituba) ja täielikult sisustatud köök.

BELS Countryside residence (Gozo)

BELS-i maakoha elamu näol on tegu suure eramajaga, mis asub vaiksel tänaval, koolimajaga samas külas Kerċemis. Kõik kuus magamistuba on avarad, valgusküllased ning kaunilt sisustatud. Lisahüvena on magamistoad suvel varustatud ventilaatoritega ning talvel on olemas küte. Voodipesu ja rätikud on olemas ning neid vahetatakse kord nädalas. Ühiskasutuses on puhke- ja söögitoa ala, hästivarustatud köök, tualett ja vannituba. Puhke- ja söögitoa alal on teler ja telefon. Samuti saavad õpilased puhata aias terrassil.

Privaatsed korterid (Gozo)

BELS-i privaatsed maakoha korterid asuvad Kerċemi külas, rahulikul tänaval, ning nende terrassidelt avanevad võrratud vaated. Igas korteris on 1 või 2 magamistuba, suur puhke- ja söögituba, hästivarustatud köök ning vannituba. Korterid jäävad koolimajast umbes 5-minutilise jalutuskäigu kaugusele.

Tule tasuta konsultatsioonile