fbpx

BELS

Kursused:

Kõik kursused on koostatud pidades silmas õpilaste individuaalseid õpieesmärke. Väiksed rühmad tagavad rahuliku keskkonna, kus kõigil on huvitav ja hea õppida.

Inglise keele üldkursus

See programm keskendub inglise keele oskuste ja teadmiste lihvimisele üldisi teemasid käsitledes. Kursusel pannakse põhirõhku järgnevale neljale oskusele: rääkimine, kuulamine, lugemine ja kirjutamine ning eriti keskendutakse ladususele.

Inglise keele intensiivkursus

Inglise keele intensiivkursuse raames läbitakse igal nädalal 30 õppetundi (10 lisatundi nädalas, mis toimuvad pärastlõunasel ajal). Lisatundide käigus keskendutakse vilumuse arendamisele, panustades rohkelt aega enesekindluse arendamisele läbi vestluspraktika, vigade parandamise ja tagasiside pakkumise.

Inglise keele üldkursus väikses rühmas

Piiratud õpilaste arv klassis ning lisatunnid võimaldavad individuaalsemat lähenemist ning keskendumist suulise inglise keele arendamisele. Samuti on õpetajal rohkem aega iga õpilasega eraldi tegeleda. Selle kursuse boonusteks on rohkelt juhendamist, tagasisidet ja tähelepanu.

Vanema ja lapse programm

BELS-i vanema ja lapse programm on ideaalne väikeste lastega peredele (7–11 aastaste lastega), kes soovivad ühendada Malta puhkuse inglise keele õppimisega. Vanemate ja laste keeletunnid toimuvad samal ajal ning samas majas St. Paul’s Bay linnas, mis on nii kohalike kui ka turistide seas populaarne, peresõbralik sihtkoht. Lapsed vanuses 12–17 aastat saavad registreeruda BELS rahvusvahelisse teismeliste laagrisse (BELS Juniors International Teen Camp), mis asub koolimajast vaid 10-minutilise jalutuskäigu kaugusel. Selle programmi majutusvariantide hulgas on korterid, võõrustajapered ja suured peretoad BELS noorte elamus (BELS Juniors Residence).

Tule tasuta konsultatsioonile