fbpx

BELS

BELS keeltekool Maltal erineb teistest omataolistest. Kooli põhifookuses on klientide vajaduste täitmine. BELS on loodud pidades silmas järgnevaid põhiväärtusi: kvaliteetsed teenused ja õpilaste väike arv, et oleks võimalik kõigile klientidele individuaalselt läheneda.

Keeltekool teeb pühendunult tööd, et tagada õpilastele parimad õpetajad, kursused ja teenused. Kasutatakse holistilist keeleõppe meetodit, mis näeb ette keele õppimist nii tundides kui ka väljaspool klassiruumi. Seetõttu organiseeritakse inglise keele kursuseid keskkonnas, mis on õppetööks sobiv ning pakub sooja ning lõõgastavat puhkust hektilisest igapäevaelust. BELS gruppi kuulub kaks täiskasvanutele mõeldud, aastaringselt töötavat kooli: üks asub Kerċemi külas Gozo saarel ning teine St. Paul’s Bay linnas Malta saarel.

BELS Malta:

BELS Malta paikneb St. Paul’s Bay kesklinnas, kaasaegses hoones, mis on bussipeatuse lähedal ning mererannast vaid kiviviske kaugusel. Koolimajas on kaheksa ruumikat, konditsioneeriga klassiruumi, BELS-i kontor, tasuta ligipääs arvutitele, WiFi ja kohvi/snäkkide/jookide automaadid.

BELS Gozo:

BELS Gozo asub armsas maakohas Kerċem külas, kus keelehuvilised saavad inglise keelt õppida, nautides samaaegselt sõbralikku atmosfääri ja meeldivat keskkonda. BELS Gozo koolis on üheksa avarat, konditsioneeriga klassiruumi, terrass, rohelusest pakatav aed, kohvi/snäkkide/jookide automaadid, raamatukogu ja tasuta WiFi. Kool on sobilik ka liikumispuuetega inimestele.

Tule tasuta konsultatsioonile