fbpx

Earlscliffe

Earlscliffe pakub kolme erinevat kursust

1. Global English (13-17 a)

Tegemist on ainulaadse, motiveeriva ja intensiivse kursusega. Klassi maksimumsuurus on 12 õpilast ning õppemeetodiks projektipõhine töö.

Teemad:

  • Iganädalane UNESCO väitlus: saastatus, kliimamuutused, haridus, puhas vesi, naiste õigused.
  • Iganädalane aktuaalne väitlus: jaht, loomkatsed, eutanaasia, surmanuhtlus.
  • Uudiste foorum: arutletakse päevakorras olevaid uudislugusid.
  • Kõrgtasemel loetu mõistmine: arutelu teemadeks on artiklid ajalehest „The Times“, ajakirjast „The Economist“ ja teistest sarnastest väljaannetest.
  • Mahukamad kirjutised: õpitakse kirjutama akadeemilisi esseesid, nii arutlevaid kui ka loomingulisi.
  • Kriitiline mõtlemine: paremate hinnete saamiseks on oluline läheneda oma õpingutele teadlikult ja analüütiliselt. Definitsioonide ja ideede pähe õppimine ja selgitamine ei tähenda, et neid täielikult mõistetakse ning tulevikus rakendada osatakse. Parim viis oma teadmisi tõestada on avaldada oma arvamust, toetades seda varem omandatud ja kohase informatsiooniga.

Vaata näidiskursuse kava

2. Mini-MBA ärijuhtimise lühikursus (15-17 a)

See programm on loodud inspireerima ambitsioonikaid õpilasi, kes soovivad põhjalikumalt tutvust teha ärijuhtimise ja ettevõtluse põneva maailmaga.
Kursus on ideaalne noortele, kes otsivad tavapärasest erinevat suvekursust, mis oleks hariv ja väljakutset pakkuv ning muudaks nende CV või ülikooliavalduse silmatorkavamaks. Õpilased, kes soovivad ärijuhtimist, rahandust, majandust või raamatupidamist hiljem A-level, IB, või bakalaureuse tasemel edasi õppida, saavad selle mini-MBA näol vajaliku ning väga põhjaliku sissejuhatuse oma tulevase eriala kohta.

Vaata näidiskursuse kava

3. Uni-Prep ülikooli ettevalmistuskursus (16-17+ a)

Uni-Prep kursus on mõeldud õpilastele, kel vanust vähemalt 16 või 17 aastat, ning kes plaanivad jätkata oma haridusteed Suurbritannia ülikoolides või oma kodumaa kõrgkoolides.
Käesolev kõrgtasemel oskuspõhine kursus keskendub iseseisvatele õppimisoskustele, mis on ühele ambitsioonikale bakalaureuse õpilasele hädavajalikud, ning eriti kasulikud neile, kes tahavad edasi õppida Suurbritannia parimais ülikoolides.

Vaata näidiskursuse kava

Tule tasuta konsultatsioonile