fbpx

Earlscliffe

Earlscliffe pakub inglise keele ja akadeemilise ettevalmistuse kursuseid poistele ja tüdrukutele vanuses 8 kuni 17 aastat.

Earlscliffe asub Folkestone’i linnas, Kenti krahvkonnas, mida tuntakse kui „Inglismaa aeda“. See paikneb Londoni ja mitme lennujaama läheduses. Koolihooned on rannikul, mis tähendab, et selge ilmaga näeb sealt lausa Prantsusmaad!

Koolilinnak koosneb kuuest viktoriaanlikust ja edvardiaanlikust hoonest, mis on kõik hiljuti renoveeritud tagamaks kvaliteetne õppekeskkond ja eluruumid.

Kooli poolt korraldatavas programmis leidub kõigile midagi meelepärast: korraldatakse erinevaid kultuuriüritusi, kunsti -ja käsitöö tunde, lõbusaid mänge, jalutuskäike ja võistlusi. Vanemate õpilaste kasutada on ka spordikeskuse jõusaal ning tervisekeskus.

Kogemuse pärliks on iganädalased reisid Londonisse (Capital Wednesday™), mille raames korraldatakse suve jooksul ekskursioone paljude Londoni kuulsaimate vaatamisväärsuste juurde, sealhulgas: Kunstimuuseum Tate Modern, London Eye vaateratas, loodusmuuseum, Püha Pauli katedraal, Briti muuseum ja Buckinghami loss.

Pühapäevaste ekskursioonide käigus võidakse külastada järgnevaid paiku: maailmakuulus katedraalilinn Canterbury (lisaks paadiekskursioon jõel), Leedsi loss ja Bluewater kaubanduskeskus, Thorpe’i teemapark ja Hastings (lisaks seiklusgolfi mängimine). Ekskursioonidel on ettenähtud ka vaba aeg, mis tähendab, et õpilased saavad väikestes rühmades ka omapäi ringi uudistada.

Tule tasuta konsultatsioonile