fbpx

Cambridge School of Visual and Performing Arts

Pakutavad kursused:

1. Art & Design Summer School (15-18 a)

Kursus on mõeldud noortele, kes plaanivad edasisist õppetööd loomingulistel suundadel jätkata.

Programmis tutvustatakse valdkondade tagamaid ja arendatakse vastavaid oskusi. Eraldi standardseid inglise keele tunde programm ei sisalda, õpilased praktiseerivad ja õpivad uut sõnavara läbi praktiliste tegevuste ja akadeemiliste õppeainete. Intensiivne õppetöö on põimitud pärastlõunaste ja õhtuste sotsiaalsete üritustega, lisaks on kavas ühepäevane õppe- ja meelelahutusreis.

Suunavalikud:

 • Photography
 • Painting and Drawing
 • Graphics and Illustration
 • Fashion Promotion
 • 3 D Design
 • Animation
 • Games Design

Antud suundade puhul on tegu 1-nädalaste kursustega. Kursusi on võimalik omavahel kombineerida!

 

2. Performing Arts Summer School (15-18 a)

Kursus on sobilik noortele, kes huvituvad näitlemisest või lihtsalt aktiivsest eneseväljendusest. Läbi lõbusa õppimise tutvustatakse erinevaid teatrisuundi ja draamaõpinguid. Intensiivsed tunnid toimuvad 35-40 tundi nädalas ja hommikupoolikutel. Pärastlõunal leiavad aset erinevad sotsiaalsed tegevused ja nädalas toimub ka ühepäevane ekskursioon. Kursusel õpitakse erinevaid draama tehnikaid, arendatakse enesekindlust, usaldust ja kommunikatsiooni lõbusas, turvalises ja aktiivses keskkonnas.

Suunavalikud:

 • Musical Theatre – Juhtivad teatri-professionaalidest õpetajad; laulmine; tants; näitlemine. Teise nädala lõpus kabaree stiilis etendus.
 • Acting – Näitlemise tehnikad; arendab loovust, spontaansust, autentsust. Teise nädala lõpus kutsetega publikule lühike etendus, looming.
 • Ballet
 • Hip Hop

 

3. Portfolio Preparation Programme (16+ a)

Ettevalmistav programm noortele, kes plaanivad edaspidist kooliteed jätkata kunsti ja disaini suunal. Unikaalselt kohandatud ja disainitud programm on mõeldud rahvusvahelistele õpilastele, et anda aimu sisseastumise tingimustest ja nõutava portfoolio väljanägemisest, tagamaks sissepääsu juhtivatesse vastava ala ülikoolidesse. Kolmenädalane kursus kombineerib tunnid ja töötoad huvitavate ja oluliste kultuursete tegevustega.

Portfoolio koostamisel käsitletakse järgnevaid suundi: mood; graafiline disain; illustreerimine; pinnakujundus; 3D-disain; fotograafia; animatsioon; joonistamine.

 

4. Fashion (15-18 a)

Kursus on kombinatsioon stuudios töötamisest ning ekskursioonidest, tutvustamaks õpilasele nii moetööstuse disaini kui ka turunduse külge lõbusas ja loomingulises keskkonnas. Professionaalsete õppejõudude käe all läbivad õpilased mitmeid workshop’e, et omandada lai valik uusi oskuseid, mis on vajalikud tulevasel haridusteel moevaldkonnas.

Vaata näidisprogrammi

 

5. Film Making (15-18 a)

Kursus annab õpilasele võimaluse kokku puutuda filmimaailma erinevate aspektidega. Lõbusate ja harivate kursusenädalate kulminatsiooniks on õpilaste poolt valminud filmide ekraanile jõudmine ja auhinnatseremoonia. Kogenud ja professionaalsete juhendajate käe all omandavad õpilased praktilised oskused ja teadmised, mis on ideaalseks aluspunktiks tulevasele haridusteele ja karjäärile TV või filmiproduktsioonis.

Vaata näidisprogrammi

 

Tule tasuta konsultatsioonile