fbpx

Cambridge School of Visual and Performing Arts

Alates 1985. aastast on Cambridge School of Visual and Performing Arts olnud spetsialist, üheks alustalaks ja teeloojaks kunsti ja disaini, draama ning muusika valdkonnas.

Kooli kampus on kaasaegne ja võimaldab ruume, individuaalseid õppepaikasid ning stuudioid, et luua õppimist soodustav keskkond.

CSVPA’s toetatakse õpilaste hands-on lähenemist, samuti pakutakse kontakti lektoritega ning ligipääsu varustusele, materjalidele ja ruumidele, mida õpilasel võib vaja minna, et avastada ja arendada oma individuaalset visiooni ja stiili loovkunstnikuna. Kooli eesmärk on pakkuda õpilasele parim võimalik keskkond, et leida oma täispotentsiaal.

Unikaalse ja väga individuaalse lähenemisega kursus aitab tõsta enesekindlust ja arendada oskusi, et edasine õppetöö saaks jätkuda mõnes prestiižses kunsti ja disainikoolis, muusikaakadeemias või maailmakuulsas draamakoolis. Programmi partnerkoolideks on näiteks University of the Arts London, Kingston University ja maailmakuulus the Royal Academy of Dramatic Art.

 

Tule tasuta konsultatsioonile