Bucksmore Education (Cambridge, Oxford)

Pakutavad kursused

1. Bucksmore Young Leaders (16-18 a) 

Pembroke College’is (Oxford’is) toimub 16-18 aastastele ambitsioonikatele ja küpsetele noortele proovilepanev programm, mis aitab arendada ja õppida vajalikke ning olulisi oskusi edukaks tulevikuks. Programmis on: igapäevased töötoad, seminarid, juhtimiskoolitused, rühmatööd ning avalikud sõnavõtud. Samuti arendatakse seal veenmis- ja läbirääkimisvõimet, maksimaalset ajakasutust, ametlike presentatsioonide koostamist ning esitlemist. Veel toimub seal internetiõpe, individuaalne õpe ja päriselu probleemide lahendamine. Kõik eelmainitud loengud aitavad noortel paremini tulevikus hakkama saada.

Vaata näidiskursuse kava

2. World University Preparation (16-18 a)

16-18 aastastele noortele suunatud programm, mis aitab valmistuda õppetööks ja sisseastumiseks Inglismaa ülikoolidesse. Õppetöö toimub Corpus Christi College’is, Cambridge’is. Kahenädalane kursus tutvustab Inglismaa haridussüsteemi. Samuti toimuvad õppesõidud Cambridge’i, Londoni ja Oxford’i Ülikooli, mis aitavad valikut langetada. Intervjuude läbimängimine ja harjutamine aitab arendada kriitilist mõtlemist.

Individuaalne õpe Cambridge’i ülikooli aspirantidega ja avalduste kirjutamine, valmistavad ette koolide sisseastumisteks. Kursuse lõppedes toimub spetsiaalne koolitus, kus õpilastele räägitakse ülikooli pakutavatest erialadest. Valikus on: majandus ja haldusjuhtimine, meditsiiniline teadus, matemaatika ja sissejuhatus kunstidesse.

Vaata näidiskursuse kava

3. Bucksmore Cambridge (14-17 a)

Õppetöö toimub Cambridge’i ülikooli kuulsates kolledžites. Intensiivne inglise keeleõppe programm sisaldab 25 tundi keeleõpet nädalas. Kursuse vältel on õpilased ümbritsetud inglisekeelse keskkonna ja suhtlusega. Kursus, mis sisaldab ka lõbusat tegevusprogrammi, on ideaalne õpilastele, kes soovivad suurendada oma keelealaseid teadmisi väljaspool traditsioonilist suvekooli keskkonda. Lisaks tavakeele tundidele hõlmavad programmid veel ka CLIL sessioone, erinevaid projekte, UK kultuuri ja akadeemiliste oskuste tunde.

Vaata näidiskursuse kava

4. Bucksmore Oxford (14-17 a)

Õppetöö toimub  Oxfordi ülikooli kuulsates kolledžites.
Tegemist on intensiivse keeleõppe programmiga, mis sisaldab 25 tundi keeleõpet nädalas. Kursuse vältel on õpilased ümbritsetud inglisekeelse keskkonna ja suhtlusega. Kursus, mis sisaldab ka lõbusat tegevusprogrammi, on ideaalne õpilastele, kes soovivad suurendada oma keelealaseid teadmisi väljaspool traditsioonilist suvekooli keskkonda.  Lisaks tavakeele tundidele hõlmavad programmid veel ka CLIL sessioone, erinevaid projekte, UK kultuuri ja akadeemiliste oskuste tunde.

Vaata näidiskursuse kava

5. Bucksmore Coding  (12-16 a)

Kursus annab õpilastele olenemata keeleoskusest võimaluse kombineerida inglise keele õppe ja tarkvaradisaini põhielementide õppe.

See kursus on ainulaadne võimalus ühendada kahe tulevikukeele õpe: inglise keel ja programmeerimiskeel. Kursus sisaldab 7,5 tundi koodi kirjutamise õpet moodsates arvutiklassides.

Vaata näidiskursuse kava

6. Bucksmore Animal Care (13-16 a)

See kursus on unikaalne inglise keele kursus, mis ühendab keeleõppe ja veterinaaria. Töötatakse roomajate, kahepaiksete ja eksootiliste närilistega. Inglise keele õpet on 15 h nädalas ja loomadega töötatakse 7,5 tundi nädalas.

 

Tule tasuta konsultatsioonile