fbpx

Bucksmore Education (keelelaager Cambridge, Oxford)

Pakutavad kursused

1. Buckmore Summer Junior (10-13 a) ja Bucksmore Summer (13-16 a)

Suvine keelelaager 10-16. a vanustele noortele. Bucksmore Summer Junor toimub kahes keskuses: Plumpton College (Brightoni lähistel) ja King Edward´s School´is (Witley, Surrey).

Lisainfot kursuse kohta leiate siit

2. Young Leaders (13-16 ja 16-18 a) 

Wadham College’is (Oxford’is) toimub ambitsioonikatele noortele proovilepanev programm, mis aitab arendada ja õppida vajalikke ning olulisi oskusi edukaks tulevikuks. Programmis sisaldub: igapäevased töötoad, seminarid, juhtimiskoolitused, rühmatööd ning avalikud sõnavõtud. Samuti arendatakse veenmis- ja läbirääkimisoskusi, oskuslikku aja planeerimist, ametlike presentatsioonide koostamist ning esitlemist.  Kõike seda selleks, et aidata noortel valmistuda edukaks tulevikuks.

Loe programmi sisu kohta täpsemalt siit

3. Young Professionals (13-16 ja 16-18 a)

Noortele suunatud programm, mis annab ettekujutuse erinevate karjäärivalikute osas. Õppetöö toimub Tonbridge ja d´Overbroeck´s koolides.  Õpilased saavad igal nädalal valida ühe meelepärase suuna. Antud teemal toimub õpilastel nii teooriatunde kui ka praktilist õppetegevust. Samuti käiakse nö ‘Study-in-Action’ ekskursioonil, mille teema läheb kokku valitud õppesuunaga.

Õppeainete valik on järgmine:
Tonbridge School: Art & Design, Business, Forensic Science & Criminology, International Relations & Law, Performing Arts.
d´Overbroeck´s School: Business and Finance, Computer Science, Engineering, Media & Communication, Medicine.

Lisainfot programmi ja õppeainete valikute kohta leiate siit

4. Advanced Studies University Experience (16-18 a)

Ainulaadne programm 16-18 vanustele noortele, mis võimaldab õpilastel kogeda elu Oxfordi või Cambridge üliõpilasena. Programm toimub nii Oxford kui ka Cambridge ülikooli kolledžites (Brasenose College Oxford ja Magdalene College Cambridge). Õpilased valivad 2 õppeainet, millele soovitakse kursuse käigus põhjalikumalt keskenduda. Õppegrupid on kursusel väikesed – ainult 8 õpilast grupis.

Õppeainete valiku ja lisainfo programmi kohta leiate siit

5. English plus Coding  (10-13, 13-16 a)

Kursus annab õpilastele olenemata keeleoskusest võimaluse kombineerida inglise keele õppe ja tarkvaradisaini põhielementide õppe.

See kursus on ainulaadne võimalus ühendada kahe tulevikukeele õpe: inglise keel ja programmeerimiskeel. Kursus sisaldab 7,5 tundi koodi kirjutamise õpet moodsates arvutiklassides.

Vaata näidiskursuse kava

6. English plus Veterinary Experience/Adventure (13-16 a)

Sellel kursusel on inglise keele õpe kombineeritud vastavalt kas veterinaaria või seiklusspordiga.

7. English plus STEM (10-13, 13-16)

Kursus, kus inglise keele õpe on kombineeritud STEM õppeainetega (Science, Technology, Engineering, Mathematics.

8. English plus Performing Arts (10-13 a)

English plus kursuste valikute kohta leiate lisainfot siit

 

Kui teil tekib mõne programmi kohta täiendavaid küsimusi, siis võtke palun meiega ühendust. Saadame meeleldi lisainfot e-mailile, nõustame telefoni teel või kontoris kohapeal.

Tule tasuta konsultatsioonile