fbpx

Bucksmore Education (keelelaager Cambridge, Oxford)

Pakutavad kursused

1. Young Leaders (13-16 ja 16-18 a) 

Wadham College’is (Oxford’is) toimub ambitsioonikatele noortele proovilepanev programm, mis aitab arendada ja õppida vajalikke ning olulisi oskusi edukaks tulevikuks. Programmis on: igapäevased töötoad, seminarid, juhtimiskoolitused, rühmatööd ning avalikud sõnavõtud. Samuti arendatakse seal veenmis- ja läbirääkimisvõimet, maksimaalset ajakasutust, ametlike presentatsioonide koostamist ning esitlemist. Veel toimub seal internetiõpe, individuaalne õpe ja päriselu probleemide lahendamine. Kõik eelmainitud loengud aitavad noortel paremini tulevikus hakkama saada.

Vaata näidiskursuse kava

2. Young Professionals (13-16 ja 16-18 a)

Noortele suunatud programm, mis annab ettekujutuse erinevate karjäärivalikute osas. Õppetöö toimub Tonbridge ja d´Overbroeck´s koolides.  Õpilased saavad igal nädalal valida ühe meelepärase suuna. Antud teemal toimub õpilastel nii teooriatunde kui ka praktilist õppetegevust. Samuti käiakse nö ‘Study-in-Action’ ekskursioonil, mille teema läheb kokku valitud õppesuunaga.

Õppeainete valik on järgmine: Tonbridge School: Art & Design, Business, Forensic Science & Criminology, International Relations & Law, Performing Arts. d´Overbroeck´s School: Business, Computer Science, Engineering, Media & Communication, Medicine.

5. Bucksmore Coding  (13-16 a)

Kursus annab õpilastele olenemata keeleoskusest võimaluse kombineerida inglise keele õppe ja tarkvaradisaini põhielementide õppe.

See kursus on ainulaadne võimalus ühendada kahe tulevikukeele õpe: inglise keel ja programmeerimiskeel. Kursus sisaldab 7,5 tundi koodi kirjutamise õpet moodsates arvutiklassides.

Vaata näidiskursuse kava

6. Bucksmore Animal Care (13-16 a)

See kursus on unikaalne inglise keele kursus, mis ühendab keeleõppe ja veterinaaria. Töötatakse roomajate, kahepaiksete ja eksootiliste närilistega. Inglise keele õpet on 15 h nädalas ja loomadega töötatakse 7,5 tundi nädalas.

 

Tule tasuta konsultatsioonile