fbpx

Bede’s keeltekool

Bede’s keeltekool pakub Inglismaa kaunil lõunarannikul Brightonis, Sussexi Ülikoolis kursust nimega English for the Future (võimalusega sooritada kursuse lõpus IELTS eksam).

Bede’s pakub suvekursuseid aastast 1993. Kõik keskused on valitud kõrgete standardite alusel, et pakkuda õpilastele kursuseid imeilusates asukohtades ja fantastilistes asutustes.

Õpilased võtavad suvekursuste jooksul osa hoolikalt kokkupandud programmidest, mis sisaldavad ametlikke koolitunde, spordiüritusi, vabaaja tegevusi, õhtust meelelahutust ja kultuurseid ekskursioone. Kõik need ettevõtmised arendavad õpilaste inglise keele ja suhtlemise oskust ning ka inimestevaheliseid ja sotsiaalseid oskuseid, julgustades õpilasi astuma välja oma mugavustsoonist.

Kursus on mõeldud gümnaasiumiealistele noortele, kelle tulevikuplaanides on inglise keelel oluline roll, olgu see seotud siis akadeemiliste või tööalaste eesmärkidega.
Sussexi Ülikool, kus kursus toimub, on ainus ülikool Inglismaal, mis on ümbritsetud kauni pargiga. Õpilased saavad nautida kaunist rohelust kohe campusest välja astudes.

Tule tasuta konsultatsioonile