fbpx

VIA School of Business, Technology and Construction

Asukoht

VIA School of Business, Technology and Construction keskused asuvad Horsensis ja Aarhuses.

Horsens on 54 000 elanikuga linn, kus erinevate hobidega tegelemise ja sportimisvõimalused on lõputud. Meelepärase tegevuse leiavad kõik, olgu selleks siis Taani käsipall, korvpall, jalgpall, ujumine, kalastamine, paadisõõit vms. Linnas on ka palju muuseume, kirikuid ja ajaloolisi ehitisi, samuti imeilusad pargid. Horsens on kuulus ka oma suurte kontsertide poolest – Madonna, Rolling Stones, Robbie Williams ja Bob Dylan on vaid mõned paljudest, kes seal esinenud on.

Aarhus asub Jüüti poolsaare idarannikul ning on Taani suuruselt teine linn. Tegemist on populaarse tudengi linnaga (nii taanlaste kui rahvusvaheliste õpilaste hulgas) ning vaba aja veetmise võimalused on siingi pea lõputud. Aarhus on tuntud oma imelise vanalinna poolest, mida teatakse ka kui avatud vabaõhumuuseumit.

Majutus

Ülikoolil endal ühiselamuid ei ole, küll aga tehakse koostööd majutuse pakkujatega. Horsensi linnas on olemas möbleeritud õpilaskorterid, mida saab reserveerida leheküljel www.drosselbo.com. Kool soovitab avalduse teha võimalikult varakult ning ei saa garanteerida majutust neile, kes teevad sooviavalduse hiljem kui 1. juunil.

Aarhusi campuses on võimalik leida ühiselamukoht leheküljelt www.studenthousingaarhus.dk. Kui seal on avaldus tehtud, pannakse õpilane ootejärjekorda, ning avaldust on vaja iga kuu uuendada, et järjekorras püsida.

 

Tule tasuta konsultatsioonile