fbpx

VIA School of Business, Technology and Construction

VIA University College on Taani üks suurimaid kolledžeid.

Kool koondab enda alla mitu campust, kus on võimalik tudeerida mitmeid põnevaid erialasid. Õpetamine on praktilise suunitlusega ning tudeerida saab nii tehnoloogia-, äri-, hariduse- kui ka disainialaseid programme.

Taani haridussüsteem on tuntud oma innovaatiliste õppemeetodite ja kõrgete rahvusvaheliste standardite poolest. Pakutakse dünaamilist õppekeskkonda, rõhutades iseseisvat õppimist, initsiatiivikust ja projektipõhist õpet.

VIA University College´i õppejõud on oma ala spetsialistid, kellel olemas ka vastav praktiline kogemus. Õppeprogrammide väljatöötamisel tehakse tihedat koostööd vastavate tööstusharudega ning kontrollitakse pidevalt, et õppekava oleks kooskõlas nõudmistega järjest enam globaliseeruvas maailmas. Seda kõike tehakse ühe eesmärgiga – koolitada õpilastest oma ala professionaalid ja nõutud spetsialistid tööturul.

MIKS VALIDA VIA UNIVERSITY COLLEGE?

Kool paneb väga suurt rõhku rahvusvahelise keskkonna loomisele, et õpilased oleksid oma tulevaseks globaalseks karjääriks hästi ette valmistatud. Välismaalt tulnud õpilastele korraldatakse esimesel semestril ka sissejuhatav programm, mille käigus aidatakse neil Taani ühiskonda ja haridussüsteemi sisse elada ning samuti toimub selle käigus sotsiaalseid üritusi, et esimesi sõpru leida oleks lihtsam.

Nagu ka Taani kõrgkoolides üldiselt tavaks, usutakse ka VIA koolis, et õpilane on oma hariduse omandamise eest ise vastutav. Õpilastelt oodatakse väga suurt aktiivsust ning õppejõul on ainult suunav, mitte kandev roll.

 

Tule tasuta konsultatsioonile