fbpx

University of Portsmouth

Asukoht

Portsmouthi linn asub Inglismaa lõunarannikul ning on kolmest küljest ümbritsetud merega. Linnast on lihtne pääseda Londonisse nii bussi kui rongiga, olemas on otseühendus London Heathrow lennujaamaga ning ka Southamptoni, Bristolisse, Bournemouthi ja Brightonisse saab sõita ilma ümberistumisteta. Portsmouthist väljuvad praamid ka Prantsusmaale ja Hispaaniasse – miks mitte reisida!

Portsmouthi linn on geograafiliste piirangute tõttu väga kompaktne ning kõik vajalik on lähedal, samuti asub ülikooli campus linnas sees. Linn on eriline oma imekaunite liivarandade poolest, mis asuvadki otse linnas sees. Linnas on palju võimalusi ka poodlemiseks ja kultuuriliseks meelelahutuseks.

Majutus

Koolil on palju erinevaid ühiselamuid, mis sobivad väga erinevate vajadustega õpilaste jaoks. On valida toitlustusega ja ilma toitlustuseta ühiselamute vahel. Saadaval on eraldi vannitoaga toad, kuid klassikaline koridori-stiilis ühiselamu on loomulikult soodsam. On ka ühiselamuid, kus ühiskasutatavaid alasid jagavad vaid samast soost õpilased. Tubade hinnad algavad £80 nädalas (kommunaalid hinna sees), toitlustusega majutuse hinnad alates £100 nädalas. Ühiselamukoht ei ole garanteeritud, seega tuleb avaldus teha võimalikult vara.

 

Tule tasuta konsultatsioonile