fbpx

University of Portsmouth

University of Portsmouth on dünaamiline ja tulevikku vaatav ülikool, kus iga tudengit toetatakse teel tema eesmärkide poole maksimaalselt.

Ülikool on pühendunud innovatiivsele õppele, mida toetab ulatuslik uuringutekeskus, samuti tahetakse garanteerida iga õpilase edukus edaspidises elus peale ülikooli lõpetamist. Portsmouthi ülikoolis aidatakse Sul end varustada nii parimate akadeemiliste oskustega kui ka lihtsalt iseseisvuse ja ettevõtlikkusega.

Ülikooli eesmärk on pakkuda noortele parimat tudengielu kogemust, kus palju rõhku pannakse teadmistele ja oskustele, mis annavad eelise konkureerimiseks ka nõudlikeimail tööturgudel. Kõike seda võid leida modernses ülikoolilinnakus kohe Portsmouthi linna südames. Koolis on 23 000 õpilast, kellest 4000 on välistudengid – see loob mitmekesise ja elava atmosfääri inimestega umbes 100 eri riigist, kõik omade erinevate elukogemustega. Viis riiki, kust on pärit kõige rohkem Portsmouthi välistudengeid, on Hiina, Küpros, Nigeeria, Malaisia ja Brasiilia – fantastiline mitmekesisus!

 

MIKS VALIDA UNIVERSITY OF PORTSMOUTH?

Portsmouthis on õpetamine toodud väga lähedale reaalsele töökeskkonnale. Olemas on spetsiaalsed laborid nii bioloogidele kui farmatseutidele, samuti näiteks spetsiaalsed tööruumid kuriteouurijatele, spordilaborid, merebioloogia akvaariumid, TV stuudiod, apteegid, kohtusaalid ja palju muud. Õpilased omandavad juba koolis teadmised ja oskused, kuidas oma tulevasel töökohal varustust ja seadmeid kasutada, seega tööd või praktikat alustades tunnevad nad ennast juba kohe alguses kindlalt.

 

Tule tasuta konsultatsioonile