fbpx

University of Essex

Asukoht

Colchester on Suurbritannia vanim kirjalikes allikates ära mainitud linn, kuid kaugeltki mitte ajast maha jäänud! Linnas on lai valik poode ja vaba aja veetmise võimalusi, kuid eriliseks teevad Colchesteri just retrohõngulised poed. Ülikooli Colchesteri campus ei asu küll linnas sees, kuid jääb vaid 10min sõidu kaugusele. Colchesteri linnast saab bussiga ka otse Londoni Stanstedi lennujaama, kuhu käivad Tallinnast Ryanairi otselennud!

Southend, milles asub Essexi teine campus, on päikeseline mereäärne linn seitsme miili pikkuse rannajoonega. Linna hüüdnimi on London’s playground, mis viitab sellele, et linn on vaba aja veetmise võimaluste poolest väga rikas, muuhulgas saab tegeleda ka veespordiga.

Londoni eeslinn Loughton asub rahulikus piirkonnas vaid poole tunni metroosõidu kaugusel Londoni kesklinnast! Loughtoni campuses asub Essexi näitlemise- ja teatrikool.

Majutus

Koolil on ühiselamud Colchesteri ja Southendi campustes. Essexi ülikooli ühiselamud kuuluvad UK 10 parima hulka! Majutus on garanteeritud kõikidele nende kahe campuse esmakursuslastele, kes tasuvad deposiidi õigeaegselt. Kõik kooli ühiselamud asuvad campusest jalakäigu kaugusel. Majutuse hinna sees on ka vesi, elekter, küte, wi-fi ja ühiskasutatavate ruumide koristamine. Ühiselamute kohta saab lähemalt lugeda ja pilte vaadata SIIN. Loughtoni campuse õpilastele kool majutust ei paku, küll aga leiab seal lihtsasti mõne üüripinna.

Colchesteri campuse ühiselamutubade hinnad jäävad vahemikku £70-127 nädalas, Southendi ühiselamus on toad hinnaga £125-155 nädalas.

 

Tule tasuta konsultatsioonile