fbpx

University of Essex

Ülikoolil on kolm campust. Colchester on neist suurim ning seal toimub enamik kursusi. Colchesteris õpib üle 10 000 õpilase 130 erinevast rahvusest, mis on ka maailma kontekstis muljetavaldavalt rahvusvaheline campus.

Rahvusvahelised õpilased moodustavad Essexi ülikooli õpilaskonnast üle kolmandiku! Kõige rohkem on välisõpilasi Hiinast, Küproselt ja Rumeeniast, samuti on palju ka näiteks Norra ja Leedu päritolu õpilasi.

Campuses on tegelikult kõik eluks vajalik ka olemas (alates poodidest ja juuksurist ning lõpetades teatriga), seega on reaalselt võimalik elada ka campusest lahkumata. Colchesteri campus on pidevalt elus ja ärkvel, tegevust leidub alati ning sotsiaalsest elust puudust ei tunne. Märkimisväärne on veel campuses asuv kunstigalerii, mis on eriti uhke oma Ladina-Ameerika kunsti üle, ning teater, kus regulaarselt toimub nii etendusi, kontserte, avatud mikrofoni õhtuid kui ka palju muud huvitavat.

Kooli virtuaaltuuri näed SIIT.

 

MIKS VALIDA UNIVERSITY OF ESSEX?

Erinevalt paljudest teistest ülikoolidest tegutseb Essexis Estonian Student Society! Nende Facebooki lehekülje leiad SIIT.

Koolil on väga aktiivne Students’ Union, mis korraldab väga palju sotsiaalseid üritusi, muuhulgas heategevusprojekte, ning iga aktiivne õpilane saab selles ise kaasa lüüa.

Iseseisvad reitingud näitavad, et Essexi ülikoolis on õpilaste rahulolu oma kooliga kõrgeim võimalik (5 punkti viiest), samuti on kooli õppevahenditesse ja õpilasi toetavatesse teenustesse investeeritud maksimaalne summa.

 

 

Tule tasuta konsultatsioonile