fbpx

University of Central Lancashire

University of Central Lancashire (UCLan) on üks Suurbritannia suuremaid ülikoole, ent tuntud kui väga turvaline ja sõbralik õppeasutus suurepärase tegevusvalikuga vaba aja veetmiseks.

Ülikoolilinnakus on muu seas kohapeal väli- ja sisespordi keskused.

90% Prestonis asuva University of Central Lancashire’i (UCLan) lõpetanutest alustab erialast tööd ja/või jätkab õpinguid kuue kuu möödudes bakalaureuseõppe järel. See on kaugelt üle valitsuse poolt kehtestatud eesmärkidest ning ka Suurbritannia keskmisest näitajast. UCLan on modernne ülikool, kus on säilinud mitmed traditsioonilised väärtused.

Rahvusvahelised õpilased moodustavad kooli õpilaskonnast 10%, neist enamik on pärit Aasiast, samas on koolis ka mitusada Euroopa riikidest pärit välistudengit.

 

MIKS VALIDA UCLAN?

UCLan on ainus ülikool Suurbritannias, mis teeb koostööd NASA ja tema rahvusvaheliste partneritega! UCLan on samuti üks maailma parimaid Forensic Science pakkujaid.

2015. aastal toetas UCLan 191 lõpetanu start-up’i loomist – UK paremuselt teine tulemus!

UCLan’il on campus ka Küprosel Larnaca linnas ning õpilastel on võimalik ühe õppeaasta vältel ka seal õppida! Tasub siiski teada, et Küprosel veedetud aasta katteks ei saa võtta UK riiklikku õppelaenu.

 

Tule tasuta konsultatsioonile