fbpx

University of Central Lancashire

Asukoht

UCLan asub 135 000 elanikuga Prestoni linnas, millest 45min kaugusele jääb suurlinn Manchester ning lähedal on ka Liverpool. Prestonisse on lihtne pääseda nii eelmainitud linnade lennujaamadest (Manchesteri lennujaama saab rongiga otse) kui ka bussidega teistest suurlinnadest. Ülikoolilinnaku ühiselamutest on Prestoni kesklinna 5 minutiline jalutuskäik. Prestonit peetakse ka UK kõige turvalisemaks õpilaslinnaks.

Preston on ise uue linnana pidevas arenemises ning laienemises ning see kajastub ka koolikompleksi ehituses. Äsja lisati uued hooned kunstide õppesuunale, meediale ja stomatoloogia osakonnale ning tulevik näeb ette mitmeid lisaehitusi.

Prestonis on väga palju poode, baare ja söögikohti igasuguses hinnaklassis, samuti on linnas üksjagu teatreid ja kontserdipaiku, muuhulgas on UCLan’il ka endal koht nimega 53 Degrees, kus saab näha nii komöödiaetendusi kui ka live muusikat.

Majutus

UCLan’i ühiselamutes on kokku üle 2200 ühese toa. Valikus on nii jagatud kui ka eraldi vannitoaga tube. Kõik kommunaalarved on hinna sees, samuti on kohapeal alati inimesed, kes ootamatuid probleeme lahendada aitavad. Tutvustavat videot vaata SIIT. Võrreldes paljude teiste Suurbritannia ülikoolidega on UCLan’i ühiselamud väga soodsad – tubade hinnad algavad £79 nädalas.

 

Tule tasuta konsultatsioonile