fbpx

Polimoda

Polimoda moekool on tuntud ülemaailmselt iseseisva mõtlemise ja tegutsemise poolest, kombineerides äri ja disaini kõikide pakutavate erialade lõikes.

Business of Fashion on nimetanud Polimoda parimaks moekooliks Itaalias ning arvestanud ta top 10 nimistusse maailmas. Polimodas on tasakaalus Itaalia disaini teadmised ja tootmine ning rahvusvaheline visioon.

Polimoda moekool asub Firenze kesklinnas Villa Favard territooriumil. Kool on asutatud 1986. aastal ja siin õpivad tudengid kõikidest maailma riikidest. Koolis õpib umbes 1300 õpilast, kellest 70% on rahvusvahelised.

Kool pakub nii bakalaureuse- kui ka magistrikraadi õpet, samuti ka erinevaid lühiajalisi- ja suveprogramme. Õppida võib nii itaalia kui ka inglise keeles!

Kooli presidendiks on tuntud moedisainer Ferruccio Ferragamo. Kooli õppejõud on kõik oma ala tegutsevad professionaalid.

Tänu tihedale koostööle moemaailmaga leiavad 83% kooli lõpetanutest endale töö 6 kuu jooksul peale kooli lõpetamist. Õpilased on suundunud tööle tuntud firmadesse nagu Armani, Benetton, Hugo Boss, Dolce & Gabbana, Max Mara, Trussardi, Valentino, Nike, Prada, Krizia, Kenzo ja Gucci.

Tule tasuta konsultatsioonile